1. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu w naszym sanktuarium. Adoracja w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45 a w niedzielę od godz. 13.30 do godz. 16.00.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po wieczornej Mszy Św.:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II,
 • we wtorek - do Św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - Droga Krzyżowa: po Mszy Św. o godz. 8.30 - dla dorosłych; o godz. 16.30- dla dzieci i po wieczornej Mszy Św. dla młodzieży i dorosłych,
 • dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. 
 1. Spotkania grup parafialnych:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny;
 • we wtorek o godz. 18.45 - próba chóru parafialnego;
 • we wtorek i środę o godz. 18.45 - próba kandydatów do bierzmowania (wszystkie grupy, spotkanie w kościele);
 • we czwartek o godz. 19.00 - grupa młodzieżowa;
 • w sobotę o godz. 10.00 - ministranci i lektorzy;
 • w niedzielę o godz. 10.30 - scholka dziecięca.
 1. Spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania we czwartek po wieczornej Mszy Św. (o godz. 18.40).
 2. Zapraszamy parafian do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która wyrusza z naszego kościoła w piątek 22 marca po mszy św. o godzinie 18.00.  Wszystkich, którzy planują wziąć udział prosimy o zapisywanie się na stronie internetowejedk.org.pl. Na tej stronie są dostępne rozważania, mapy i opisy tras oraz przydatne informacje o tym, jak się przygotować na drogę.
 3. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii, którą zakończymy w Niedzielę Palmową. Rodziny, które chcą jeszcze przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. Dziękujemy p. Tadeuszowi Kazanie i jego pracownikom oraz naszym strażakom z OSP Oborniki Śląskie za zabezpieczenie dachu kościoła przed przeciekami.
 5. W najbliższą sobotę na godz. 9.30 zapraszamy WSZYSTKICH chętnych parafian, którzy chcieliby pomóc przy wiosennym uporządkowaniu terenu wokół kościoła. Prosimy o zabranie swoich garbi i innego sprzętu ogrodniczego. 
 6. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. Możemy tam zaopatrzyć się w Paschałki i baranki wielkanocne CARITAS, ręcznie malowane świece i kartki wielkanocne oraz puzzle wielkanocne dla dzieci. W tygodniu Paschałki i baranki wielkanocne CARITAS można nabyć po Mszy Św. w zakrystii.
 7. Wzorem poprzednich lat włączamy się w akcję "Wielkopostne porządki", która jest koordynowana przez Fundację Małych Stópek. Zbieramy datki na potrzeby prowadzonego przez siostry józefitki Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci w Wierzbicach. Fundusze zbieramy do puszki, która dzisiaj jest wystawiona w sklepiku a w tygodniu w zakrystii. Zachęcamy do wsparcia sióstr i ich podopiecznych.
 8. Dzisiaj taca inwestycyjna. Dziękujemy za złożone ofiary.
 9. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do nabycia nowego numeru "Naszej Parafii" w cenie 3 zł. Zachęcamy do lektury.

 Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.