1. Dzisiaj kończymy w naszej parafii Ewangelizacyjne Misje Święte. Dziękujemy Misjonarzom: ks. Mateuszowi i ks. Maciejowi za wygłoszone Słowo Boże i zapewniamy ich o naszej dalszej modlitwie w intencji prowadzonych przez nich dzieł. Dziękujemy też wszystkim, którzy uczestniczyli w Misjach. Ufamy, że ten czas wyda w naszej wspólnocie parafialnej obfite owoce.
 2. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu w naszym sanktuarium. Adoracja w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45 a w niedzielę od godz. 13.30 do godz. 16.00.
 3. Nabożeństwa w tygodniu po wieczornej Mszy Św.:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana,
 • we wtorek - do Św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - Droga Krzyżowa: po Mszy Św. o godz. 8.30 - dla dorosłych; o godz. 16.30- dla dzieci i po wieczornej Mszy Św. dla młodzieży i dorosłych,
 • dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. 
 1. Spotkania grup parafialnych w salce parafialnej wg, ustalonego porządku. We środę spotkanie kandydatów do bierzmowania - Grupa I.
 2. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek zachęcamy od spowiedzi pierwszopiątkowej a po wieczornej Mszy Św. będzie zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. W I sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu odwiedzimy też chorych i starszych z posługą sakramentalną.
 3. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00; 11.00; 12.30 i 17.00. Można w nim nabyć m.in. pamiątkowe krzyże z naszych Misji Świętych a także paschałki i baranki wielkanocne CARITAS, ręcznie malowane świece wielkanocne, palmy i kartki świąteczne.
 5. Wzorem poprzednich lat włączamy się w akcję "Wielkopostne porządki", która jest koordynowana przez Fundację Małych Stópek. Zbieramy datki na potrzeby prowadzonego przez siostry józefitki Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci w Wierzbicach. Fundusze zbieramy do puszki, która dzisiaj jest wystawiona w sklepiku a w tygodniu w zakrytii. Zachęcamy do wsparcia sióstr i ich podopiecznych.
 6. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego tygodnia.