1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Ewangelizacyjne Misje Święte. Witamy Misjonarzy: ks. Mateusza Rutkowskiego i ks. Macieja Fladera z Archidiecezji Przemyskiej. Prosimy o modlitwę w intencji misjonarzy i całej naszej parafii na czas do Misji. Program Misji jest wywieszony w gablocie oraz przy wyjściu kościoła. Parafianie otrzymali go także w trakcie odwiedzin kolędowych. Wczoraj Księża Misjonarze uroczyście wprowadzili do naszego sanktuarium relikwie bł. Rodziny Ulmów, które na stałe pozostaną w naszej parafii.
  2. W czasie Misji Świętych nie będzie spotkań grup parafialnych i cyklicznych nabożeństw wieczornych. 
  3. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. 
  4. Jutro - w poniedziałek - będzie na cmentarzu misyjna procesja z modlitwami za zmarłych. Rozpoczęcie o godz. 20.00 przy bramie głównej cmentarza. 
  5. We środę na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła młodzież i kandydatów do bierzmowania na naukę stanową dla nich.
  6. W piątek będzie tylko jedna misyjna Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii (NIE BĘDZIE Drogi Krzyżowej po Mszy Św. o godz. 8.30, dla dzieci o godz. 16.30 i po wieczornej Mszy Św.). Rozpoczęcie misyjnej Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii o godz. 19.30 w sanktuarium. Trasa będzie wiodła ulicami: Pobożnego, Piastów Śląskich, Krzywoustego, H. Brodatego, Powstańców Śląskich, S. Moniuszki, Ptasią, J. Dąbrowskiego, I. Paderewskiego i B. Chrobrego. Prosimy, aby krzyż od poszczególnych stacji nieśli przedstawiciele grup: I - Żywy Różaniec; II - rodzice dzieci pierwszokomunijnych, III - Straż Honorowa NSPJ; IV - Rada Parafialna; V - Stowarzyszenie Ecclesia; VI - Ministranci i lektorzy; VII - Kandydaci do bierzmowania; VIII - Wojownicy Maryi; IX - Kościół Domowy; X - Chór parafialny; XI - Wspólnota Rodzin; XII - Wspólnota młodzieży oraz młodzież pracująca i studenci; XIII - księża. Po Drodze Krzyżowej będzie w kościele przez całą noc wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.
  7. W sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą. 
  8. Taca z najbliższej soboty i z niedzieli za tydzień będzie przeznaczona na potrzeby Misjonarzy jako nasze podziękowanie za wygłoszone Słowo Boże. Już dzisiaj za każdą złożoną ofiarę serdecznie dziękujemy.
  9. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  10. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00; 11.00; 12.30 i 17.00. Można w nim nabyć m.in. pamiątkowe krzyże z naszych Misji Świętych a także paschałki i baranki wielkanocne CARITAS.
  11. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego przeżycia czasu Misji Parafialnych.