1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45a w niedzielę od godz. 13.30 do godz. 16.40.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II,
 • we wtorek - do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa z okazji I piątku miesiąca.
 1. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek miesiąca zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 18.00 Msza Św. w intencji członków Straży Honorowej NSPJ. Po Mszy Św. zmiana bilecików Straży. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca MB. Za tydzień w I niedzielę miesiąca o godz. 8.00 Msza Św. w intencji członków Żywego Różańca i ich Rodzin. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu odwiedzimy także chorych i starszych z posługą sakramentalną. 
 2. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • we wtorek o godz. 18.45 - próba chóru parafialnego,
 • we środę o godz. 18.45 - kandydaci do bierzmowania (grupa I),
 • we czwartek o godz. 19.00 - grupa młodzieżowa,
 • w sobotę o godz. 10.00 - kandydaci, ministranci i lektorzy,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - scholka dziecięca.
 1. W piątek będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji polskiej znane jako Święto MB Gromnicznej. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w tym dniu w sanktuarium o godz. 7.00, 8.30 i 18.00 a na wioskach o godz. 16.00. Na każdej Mszy Św. poświęcimy gromnice oraz udzielimy błogosławieństwa Św. Błażeja z okazji przypadającego w następnym dniu wspomnienia tego patrona. 
 2. W dniach od 17 do 25 lutego br. będziemy w naszej parafii przeżywali Ewangelizacyjne Misje Święte, które poprowadzą ks. Mateusz Rutkowski i ks. Maciej Flader z Archidiecezji Przemyskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Misji oraz prosimy o modlitwę w intencji misjonarzy i całej naszej parafii na czas przygotowania do Misji. Program Misji jest wyłożony na stolikach z tyłu kościoła. Parafianie otrzymali go także w trakcie odwiedzin kolędowych.
 3. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. Można w nim nabyć dewocjonalia, ciekawe książki a także gromnice. 
 5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.