1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Św. Hieronim pisał: "Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa". Zachęcamy do częstej i osobistej lektury Pisma Świętego a także do pogłębiania duchowości biblijnej. Zapraszamy też do udziału w Kręgu Biblijnym, który spotyka się w naszej parafii w poniedziałki o godz. 18.45.
  2. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45a w niedzielę od godz. 13.30 do godz. 16.40.
  3. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
  • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana;
  • we wtorek - do św. Antoniego;
  • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
  • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
  • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
  1. W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku TYLKO po wieczornej Mszy Św. W tym czasie nie ma także spotkań grup parafialnych i spotkania kandydatów do bierzmowania.
  2. W dniach od 17 do 25 lutego br. będziemy w naszej parafii przeżywali Ewangelizacyjne Misje Święte, które poprowadzą ks. Mateusz Rutkowski i ks. Maciej Flader z Archidiecezji Przemyskiej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem Misji oraz prosimy o modlitwę w intencji misjonarzy i całej naszej parafii na czas przygotowania do Misji. Program Misji jest wyłożony na stolikach z tyłu kościoła. Parafianie otrzymali go także w trakcie odwiedzin kolędowych.
  3. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. 
  5. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożyli Państwo 8455 zł. Przeznaczamy ją na zabezpieczenie kosztów ogrzewania kościoła w sezonie zimowym. 
  6. Nowo formująca się męska grupa Wojowników Maryi zaprasza na spotkanie mężczyzn, które odbędzie się w najbliższy piątek, 26 stycznia. O godz. 17.00 różaniec w kościele, o godz. 18.00 Eucharystia. Po Mszy Św. spotkanie w salce parafialnej na plebanii. 
  7. Dziękujemy za ubiegłotygodniowe wspólne kolędowanie na Międzypokoleniowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. W sposób szczególny dziękujemy organizatorom i wszystkim artystom za przygotowanie tej pięknej inicjatywy.
  8. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

   

  Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.