1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45a w niedzielę od godz. 13.30 do godz. 16.40.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II;
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku TYLKO po wieczornej Mszy Św. Nie będzie także spotkań grup parafialnych i kandydatów do bierzmowania.
 2. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny rodzin. W tym roku zaprosiło nas 651 rodzin. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie nas, wspólną modlitwę i sugestie duszpasterskie. 
 3. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. 
 5. Dzisiaj II niedziela miesiąca - taca inwestycyjna, którą przeznaczamy na zabezpieczenie kosztów ogrzewania kościoła w sezonie zimowym. 
 6. Dzisiaj zapraszamy do naszego Sanktuarium na Międzypokoleniowy Koncert Kolęd i Pastorałek. Wystąpią w nim artyści od przedszkolaków do seniorów. Dziękujemy za tą cenną inicjatywę. Rozpoczęcie koncertu o godz. 14.00. 
 7. Salwatoriański Ośrodek Powołań zaprasza chłopców w wieku od 15 lat wzwyż na rekolekcje zimowe w górach. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej Ośrodka (www.sop.sds.pl ).
 8. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.