1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
 2. Nabożeństwo majowe: w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W maju i czerwcu nie ma codziennych nabożeństw po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy także do codziennych tradycyjnych "majówek" przy krzyżach i kapliczkach na wioskach.
 3. Jutro o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. imieninową w intencji ks. Macieja Figarskiego SDS, który dzisiaj obchodzi swoje imieniny. Naszemu Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych i polecamy go życzliwej pamięci modlitewnej naszych parafian.
 4. Spotkania grup parafialnych o godz. 18.45:
 • w poniedziałek - Krąg Biblijny,
 • we czwartek - grupa młodzieżowa,
 • w piątek - chór parafialny.
 1. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach św. o godz. 8.00, 11.00 i 17.00.
 2. W niedzielę 28 maja zapraszamy na doroczną Pielgrzymkę Mężczyzn do Piekar Śląskich. Koszt przejazdu 80 zł. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu przy sanktuarium. Powrót około godziny 17.00. Zapisy do 18 maja pod numerem telefonu zamieszczonym w ogłoszeniach w gablocie parafialnej (505 097 615).
 3. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczamy na remonty przy sanktuarium. Dziękujemy za złożone ofiary.
 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 5. Za dwa tygodnie w sobotę - 27 maja o godz. 10.00 w naszym Sanktuarium święcenia diakonatu przyjmie trzech salwatoriańskich alumnów. Już dzisiaj zapraszamy naszych parafian do udziału w tej uroczystości i do modlitwy za kandydatów do święceń.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.