IV NIEDZIELA ZWYKŁA - 29.01.2023r.

 1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele i święta adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30 a w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana;
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
 • we czwartek w godzinach 23.00-24.00 - Godzina Święta;
 • w piątek - ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji I piątku miesiąca.
 1. Spotkania grup parafialnych:
 • we środę o godz. 18.45 - spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa 2);
 • we czwartek o godz. 18.45 - spotkanie grupy młodzieżowej
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej.
 1. We czwartek będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego w tradycji polskiej znane jako Święto MB Gromnicznej. Jest to również światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. w tym dniu o godz. 7.00; 8.30 i 18.00. Na wioskach o godz. 16.00. Na każdej Mszy Św. poświęcimy gromnice oraz udzielimy błogosławieństwa Św. Błażeja z racji przypadającego w następnym dniu wspomnienia tego patrona.
 2. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W tym tygodniu odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. W piątek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji członków Straży Honorowej NSPJ a po wieczornej Mszy Św. zmiana bilecików Straży. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP. Za tydzień w niedzielę Msza Św. o godz. 8.00 w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.
 3. Zgodnie z zarządzeniem ks. abp Józefa Kupnego dzisiaj w całej archidiecezji jest zbiórka na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w naszej archidiecezji. Ofiarę można złożyć do oznaczonej skarbony z tyłu kościoła.
 4. Sklepik parafialny do końca stycznia jest nieczynny.
 5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.