XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022r.

 

  1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.20. W niedzielę od godz. 13.30 do 16.40.
  2. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.20.
  3. Od jutra aż do soboty włącznie zapraszamy na kolejny Tydzień Biblijny, który poprowadzi ks. Ryszard Kempiak, salezjanin, biblista, przewodnik po Ziemi Świętej. Tegorocznym tematem cyklu wykładów będą Dzieje Apostolskie i pytanie: Jak dzisiaj tworzyć Kościół Chrystusowy? Rozpoczęcie codziennie Mszą Św. o godz. 18.00. Szczegóły na plakatach przy wyjściu z kościoła, w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  4. Grupy parafialne w ramach cyklicznych spotkań zapraszamy w tym tygodniu do udziału w Tygodniu Biblijnym.
  5. Godzina Święta we czwartek w godzinach od 23.00 do 24.00.
  6. Dzisiaj obchodzimy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku w sposób szczególny zgodnie z wolą Ojca Świętego naszą modlitwą i wsparciem materialnym obejmujemy objętą wojną Ukrainę. Po Mszy Św. można złożyć ofiarę do puszki, która zostanie przekazana na rzecz Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  7. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po Mszach Św. o godz. 8.30; 11.00; 12.30 i 17.00.
  8. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
  9. Za tydzień w niedzielę na Mszę Św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej i ich rodziców. Po Mszy Św. spotkanie w kościele z rodzicami.
  10. Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich wraz z Radą Rodziców i Fundacją Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii zapraszają konferencję "Bezpieczni w sieci". Konferencja odbędzie się w sali widowiskowej Obornickiego Ośrodka Kultury we wtorek 15 listopada w godz. 10.00 - 15.30. Rejestracja uczestników od godziny 9.30. Zapraszamy rodziców i opiekunów dzieci w każdym wieku! Udział w konferencji jest bezpłatny

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.