1. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej - Krąg Biblijny,
 • we wtorek o godz. 18.45 - próba scholi młodzieżowej,
 • w czwartek o godz. 18.45 - spotkanie młodzieży,
 • w sobotę o godz. 10.00 - zbiórka lektorów, ministrantów i kandydatów,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej i potem śpiew podczas Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.30.
 1. Codziennie w naszym kościele są odprawiane Msze Św. Gregoriańskie za śp. ks. Jacka Wawrzyniaka SDS. Dzisiaj o godz. 12.30 odprawimy dodatkową Mszę Św. za śp. ks. Jacka w 8 miesiąc po śmierci. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłego proboszcza.

 2. W najbliższą sobotę na Mszę Św. o godz. 18.00 zapraszamy uczniów klas ósmych, którzy rozpoczną tegoroczne przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

 3. Spotkanie rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Św. będzie we czwartek - 30 września o godz. 18.30 w kościele.

 4. 25 września (w sobotę) w domu młodzieżowym "Totu" w Bagnie odbędzie się Salwatoriańskie Spotkanie Młodych. Zachęcamy młodzież do udziału w tym wydarzeniu. Rozpoczęcie o godz. 14.00, zakończenie ok. godz. 22. Szczegóły na stronie www.sop.sds.pl.

 5. 16 października (w sobotę) organizujemy pieszą pielgrzymkę do grobu Św. Jadwigi w Trzebnicy. Szczegóły podamy za tydzień

 6. Dziękujemy za ofiary w wysokości 7868,40 zł złożone w minioną niedzielę na tacę inwestycyjną.

 7. Po Mszy Św. zapraszamy do naszego sklepiku sanktuaryjnego. Możemy tam zakupić bardzo ciekawe książki, obrazy, ikony oraz dewocjonalia.

 8. Dzisiaj o godz. 16.00 i jutro o godz. 17.00 w obornickim kinie "Astra" będzie projekcja filmu "Wyszyński - zemsta czy przebaczenie". Bilety w cenie 16 zł normalny i 14 zł ulgowy są do nabycia na stronie internetowej kina i na godzinę przed seansem w kasie kina.

 9. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.