1. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. Spotkanie świeckich salwatorianów w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 3. Przypominamy, że sakrament bierzmowania dla młodzieży NASZEJ parafii będzie 4 października. Młodzież parafii Najśw. Serca Pana Jezusa będzie miała bierzmowanie w swojej parafii. Spotkania dla młodych z naszej parafii, którzy w lipcu i sierpniu zgłosili się do bierzmowania będą 31.08. o godz. 18.30 dla grupy starszej i 1.09. o godz. 18.30 dla grupy młodszej.

 4. Próba scholi młodzieżowej we wtorki o godz. 18.45 w salce na plebanii.

 5. Powracamy do spotkań grupy młodzieżowej. Młodzież zapraszamy na spotkanie we czwartki o godz. 18.45 w salce na plebanii.

 6. Chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami lub lektorami zapraszamy w sobotę o godz. 10.00 do salki na plebanii.

 7. Powracamy również do śpiewu scholki dziecięcej. Dzieci chętne do śpiewu zapraszamy w następną niedzielę na godz. 10.30 na próbę do salki na plebanii i potem do śpiewu podczas Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.30.

 8. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego będzie w naszym kościele 1 września o godz. 7.45. Do wspólnej modlitwy zapraszamy dzieci i młodzież szkolną oraz ich Rodziców a także nauczycieli i wychowawców.

 9. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Chcemy powrócić do regularnych odwiedzin osób chorych i starszych z posługą sakramentalną, które prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Zadbajmy o nie tylko o kondycję fizyczną naszych bliskich chorych i starszych, ale również o ich kondycję duchową.

 10. W I piątek miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.00 zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.

 11. W I sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej.

 12. Za tydzień w niedzielę o godz. 8.30 Msza Św. w intencji Kół Żywego Różańca i ich Rodzin. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.

 13. Mężczyźni Św. Józefa zapraszają do udziału w piątym Męskim Oblężeniu Jasnej Góry w dniu 18 września. Wydarzenie poprzedzone będzie warsztatami on-line trwającymi od niedzieli 12 września do piątku 17 września, codziennie w godzinach od 20.00 do 21.00. Zapraszamy mężczyzn do salki na plebanię na wspólne oglądanie, udział w warsztatach i dyskusję. Organizowany jest też autokarowy wyjazd mężczyzn na Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Koszt ok. 60 zł/os. Zapisy u p. Ryszarda Adamusa (tel. 505 097 615). Więcej informacji można uzyskać na stronie mezczyzni.net.

 14. Mężczyzn należących do Wspólnoty św. Józefa i mężczyzn, którzy chcieliby podjąć wyzwanie formacji w duchu św. Józefa zapraszamy na spotkanie z ks. Proboszczem w salce na plebanii w niedzielę 5 września o godz. 16.00.

 15. Od wtorku przez kolejne 30 dni w naszym kościele będą odprawiane Msze Św. Gregoriańskie za śp. ks. Jacka Wawrzyniaka SDS. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłego proboszcza.

 16. Dziękujemy za ofiary w wysokości 6430 zł złożone w tym miesiącu na tacę inwestycyjną. Dziękujemy także za ubiegłotygodniowe wsparcie Wolontariatu Misyjnego Salwator w wysokości 7566 zł. Naszych dobrodziejów i ofiarodawców polecamy każdego dnia Bożej Opatrzności w zakonnych modlitwach wspólnotowych.

 17. Zapraszamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć ikony, świece ze św. Józefem, ciekawe książki i dewocjonalia.

 18. Są już dostępne nowe numery tygodników: Gość Niedzielny, Idziemy i Niedziela. Jest także nowy numer Nowego Życia, Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci oraz nowy bezpłatny numer Dobrych Nowin poświęcony beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.