1. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
 • we wtorek - święto św. Bartłomieja Apostoła,
 • we czwartek - Uroczystość NMP Częstochowskiej,
 • w piątek - św. Monikę,
 • w sobotę - św. Augustyna.
 1. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią gościmy dzisiaj duszpasterza oraz świeckich wolontariuszy Wolontariatu Misyjnego Salwator. Podczas każdej Mszy Św. wolontariusze dzielą się z nami swoim doświadczeniem pracy misyjnej. Po Mszy Św. przed kościołem będzie można zakupić pamiątki misyjne. Całkowity dochód przeznaczony jest na działalność Wolontariatu Misyjnego Salwator.

 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 3. W najbliższą sobotę o godz. 13.00 w naszym kościele z okazji Dożynek Gminnych będzie sprawowana Msza Św. dziękczynna za tegoroczne zbiory. Zapraszamy do wspólnej modlitwy rolników i działkowców.

 4. Przypominamy, że kandydaci do bierzmowania, których nie było na lipcowym spotkaniu a chcą przystąpić do sakramentu bierzmowania są proszeni o osobiste zgłoszenie się do księdza proboszcza do końca sierpnia. Spotkania dla tych, którzy się zgłoszą będą 31.08. o godz. 18.30 - grupa starsza i 1.09. o godz. 18.30 - grupa młodsza.

 5. Próba scholi młodzieżowej we wtorki o godz. 18.45 w salce na plebanii.

 6. 28.08. jest organizowana pielgrzymka Rodziny Radia Maryja do Lichenia. Szczegółowych informacji nt. pielgrzymki i zapisy przyjmuje p. Teresa Garbacz.

 7. Zapraszamy do odwiedzenia sklepiku sanktuaryjnego. Zaopatrzymy się tam w ciekawe książki i modlitewniki oraz dewocjonalia.

 8. Są już dostępne nowe numery tygodników: Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.

 9. Obornicki Ośrodek Kultury zaprasza dzisiaj o godz. 16.00 do parku miejskiego na spektakl pt. "Wodewil warszawski" w wykonaniu Teatru Pijana Szafa. Przedstawienie wypełnione jest piosenkami i muzyką na żywo oraz wytańczonymi przez aktorów polkami i walczykami. W przypadku deszczu przedstawienie odbędzie się w sali widowiskowej Obornickiego Centrum Kultury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.