1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Po Mszy Św. o godz. 12.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 wykonają Jasełka Bożonarodzeniowe, na które wszystkich zapraszamy.

2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca świętego. Po południu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 – 17.00.

3. Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami w środę po Mszy Św. wieczornej o godz. 18.30 w kościele.

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie – Kolęda. Przeżyjmy je w duchu bożonarodzeniowej radości, w duchu modlitwy i serdecznej rozmowy z duszpasterzem. Plan Kolędy na najbliższy tydzień:
Dzisiaj w niedzielę – 7 stycznia od. godz. 15.00: Golędzinów: 1 ksiądz – ul. Moniuszki od początku; 2 ksiądz – ul. Baczewskiej, Paderewskiego, Chopina, Trzebnicka; 3 ksiądz – ul. Słowackiego od początku i Kolejowa; 4 ksiądz – ul. Sezamkowa, Obornicka początku i Kopernika; 5 ksiądz – ul. Obornicka od końca, Zielona i Łąkowa.
8 stycznia – poniedziałek – od godz. 16.00: ulica Skłodowskiej: 1 ksiądz – nr 43, 43a, 45; 2 ksiądz – nr 45a, 47, 47a; 3 ksiądz – nr 49, 49a, 51; 4 ksiądz – nr 51a, 53, 53a; 5 ksiądz – nr 55 abc
9 stycznia – wtorek – od godz. 16.00: 1 ksiądz – ul. Skłodowskiej 55 def; 2 ksiądz – ul. Nowowiejska od początku; 3 i 4 ksiądz – ul. Prusicka z obu stron
10 stycznia – środa – od. godz. 16.00: 1 i 2 ksiądz – ul. Górna z obu stron; 3 ksiądz – ul. Matejki; 4 ksiądz – ul. Polna od początku i Na przejściu;
11 stycznia – czwartek – od. godz. 16.00: 1 ksiądz – ul. Wzgórze Magdaleny i Modrzewiowa; 2 ksiądz – Wzgórze Partyzantów, Leśna, Jodłowa; 2 księży ul. Łąkowa od początku z obu stron.
12 stycznia – piątek – od godz. 16.00: 4 księży ul. II Armii Wojska Polskiego.
13 stycznia – sobota – od. godz. 9.30: 1 ksiądz – Wilczyn – ul. Sosnowa i Jaworowa; 2 ksiądz Wilczyn – ul. Dębowa, Klonowa, Daglezjowa, Pod Lasem, Leśny Zakątek, 3 ksiądz – Piekary; 4 ksiądz – Kolonia Golędzinów i Nowosielce; 5 ksiądz – Oborniki Śląskie: ul. Ciecholowicka, Komuny Paryskiej, Tulipanowa i 9 Maja
14 stycznia – niedziela – od. godz. 15.00: 4 księży – Kowale
Plan Kolędy na stronie internetowej: www.judaiantoni.sds.pl oraz w gablotce.

5. Kancelaria parafialna na czas Kolędy, w poniedziałek – środę i piątek czynna jest w godzinach 16.00 – 17.30 oraz we wtorek i czwartek od godz. 09.00 – 10.00.

6. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca – taca przeznaczona na remont naszego kościoła.

7. Także w przyszłą niedzielę na Mszę Św. chrzcielną o godz. 12.30 zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami, które przyjęły chrzest św. w roku 2017. Po Mszy Św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

8. Rada Parafialna i Katolickie Stowarzyszenie „Ecclesia” organizuje tradycyjną zabawę charytatywną, 3 lutego 2018 r., w restauracji „Stara Rozlewnia”. Cena biletu 125 zł od osoby. Bilety do nabycia w Starej Rozlewni i Cukierni Beza.

9. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o potrzebie czci i szacunku do relikwii świętych i o wierze Prymasa Polski kard. Stefana Wyszyńskiego. Natomiast w „Niedzieli” o muzyce, Bogu i odnajdywaniu się w świecie. Jest do nabycia kalendarz parafialny na rok 2018. Koszt 20 zł.

10. W minionym czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Bonawentura Burzmiński i śp. Marian Lis z Obornik Śl. Wieczny odpoczynek…..