1. W minioną niedzielę ofiary na tacę na remont naszego sanktuarium wyniosły 6129,70 zł. Bóg zapłać.

  2. W poniedziałek wspomnienie św. Jacka, kapłana. Jest to dzień imienin ks. proboszcza Jacka Wawrzyniaka SDS. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godz. 18.00.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. W czwartek nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.

  5. Przypominamy, że ze względu na stan epidemii zostały odwołane tegoroczne pielgrzymki do Ziemi Świętej i śladami św. Jana Pawła II. Uczestników pielgrzymek prosimy o kontakt z księdzem proboszczem w kwestii zwrotu zaliczek. Składamy podziękowanie osobom, które wpłacone zaliczki przekazały na remont sanktuarium. Bóg zapłać.

  6. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego. Polecamy min. książkę pt.: „Bóg wie, że życie bywa ciężkie”, „Orędzie Niepokalanej”, poradnik antydepresyjny czy „Nigdy się nie poddawaj”. Ponadto książki dla młodzieży, dla dzieci. Piękne ikony Matki Bożej i Świętej Rodziny. Krzyże i figury wykonane ręcznie przez naszą parafiankę. Wiele z tych pozycji jest pięknym prezentem na różne okazje.

  7. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” i „Niedzieli” przeczytamy o cudzie nad Wisłą.

  8. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Czesław Sobków, Andrzej Kramarz i Barbara Krzepkowska z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek...