1. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę przeznaczone na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

  2. Nabożeństwo fatimskie w poniedziałek. Po Mszy Św. wieczornej procesja światła, różaniec i Apel Fatimski.

  3. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  4. W czwartek o 17.30 nabożeństwo w intencji powołań z modlitwą do św. Judy Tadeusza.

  5. Także w czwartek wspomnienie NMP z Góry Karmel. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 nastąpi nałożenie szkaplerza świętego, osobom, które pragną go przyjąć. Pamiętamy, że ci którzy już noszą szkaplerz, nie nakładają go już po raz drugi w życiu. Przed Mszą Św. będzie możliwość nabycia szkaplerza.

  6. Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepiku sanktuaryjnego, w którym można nabyć Pismo Święte, książki religijne i wiele dewocjonaliów. Polecamy min. rozważania do medytacji nad słowem Bożym każdego dnia, książeczkę o Eucharystii według wizji mistyczki Cataliny Rivas, książki o ojcu Dolindo, świece na nabożeństwo fatimskie, ładne świece na prezent, modlitewniki min. dla przeżywających problemy materialne czy dla osób uzależnionych i ich rodzin. Ponadto można nabyć świece, białą szatę i pamiątki do chrztu św., kartki z życzeniami z okazji imienin, książki dla dzieci, krzyże na ścianę, ikony, figurki aniołów.

  7. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym czy można orzec o nieważności małżeństwa, gdy małżonkowie twierdzą, że nie kochali się od początku oraz o św. Józefie – patronie na trudne czasy. Natomiast w „Niedzieli” o działalności sekt w naszych czasach.

  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Henryk Nowicki i Ludmiła Dąbrowska-Oparek z Obornik Śląskich oraz Monika Banasik z Wilczyna. Wieczny odpoczynek…