1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca świętego. Popołudniu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 zakończona nabożeństwem różańcowym o 16.20. Przed kościołem Akcja Katolicka prowadzi zbiórkę do puszek na dożywianie dzieci w szkołach.

 2. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 3. Nabożeństwo różańcowe w naszym sanktuarium przed wieczorną Mszą Św.: w tygodniu o 17.20, we wtorki o 19.30, a w niedziele o 16.20. Zapraszamy na te piękne nabożeństwa dzieci, młodzież i dorosłych. Różaniec dla mężczyzn w piątki o godz. 19.30.

 4. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o godz. 17.30.

 5. Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w środę o godz. 18.30 w salce na plebani.

 6. W piątek 11 października w kalendarzu liturgicznym naszego zgromadzenia zakonnego salwatorianów, przypada święto NMP Matki Zbawiciela. Jest to także dzień uroczystej Inauguracji Nowego Roku Akademickiego w Wyższym Seminarium Duchownym Salwatorianów w Bagnie. Przez ręce Matki Zbawiciela polecajmy kleryków w Bagnie, i prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne do naszego zgromadzenia.

 7. W sobotę 12 października wyruszy spod naszego sanktuarium Piesza Pielgrzymka do Grobu św. Jadwigi w Trzebnicy. Zbiórka o godz. 9.15. Wymarsz o godz. 10.00. Zapisy na autokar powrotny z  Trzebnicy przed wyruszeniem w trasę. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców i pielgrzymować pod opieką osoby dorosłej. Koszt 10 zł. Przewodnikiem pielgrzymki jest ks. Adrian Żądło SDS.

 8. W przyszłą niedzielę, drugą w miesiącu taca przeznaczona na remont naszego sanktuarium. Bóg zapłać.

 9. Pragniemy zaproponować coroczną pielgrzymkę służby zdrowia ziemi obornickiej do naszego sanktuarium św. Antoniego Padewskiego „Husiatyńskiego”. Dlatego już dziś zapraszamy do naszego sanktuarium pracowników służby zdrowia 18 października w święto św. Łukasza – patrona służby zdrowia. O godz. 17.20 modlitwa różańcowa, o godz. 18.00 Msza Św. i błogosławieństwo relikwiami św. Antoniego.

 10. Nabożeństwo fatimskie odbędzie się 14 października w przyszły poniedziałek.

 11. Prosimy, aby deklaracje zgłoszenia dziecka do I Komunii Świętej i młodzieży do sakramentu bierzmowania złożyć najpóźniej do 15 października.

 12. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” i „Niedzieli” przeczytamy o tym jak potężną bronią we współczesnym świecie jest modlitwa różańcowa.