1. W dniu dzisiejszym przeżywamy uroczystość odpustową ku czci NMP Nieustającej Pomocy w Golędzinowie, podczas Mszy Św. o godz. 9.45.

 2. Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 19.00 podziękujemy ks. Jerzemu Lazarkowi SDS za trzyletnią przepiękną pracę w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej. Ks. Jerzy od 1 lipca podejmie obowiązki duszpasterza młodzieży w Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej. Do naszej wspólnoty przychodzi ks. Adrian Żądło SDS.

 3. Spotkanie salwatorianów świeckich w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 4. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o godz. 17.30.

 5. W czwartek Godzina Święta o godz. 17.30.

 6. W piątek, po Mszy Św. wieczornej wymiana bilecików Straży Honorowej NSPJ.

 7. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo pierwszo-sobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP.

 8. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca świętego.

 9. Pragniemy poinformować, że w naszym sanktuarium mamy obecnie dwóch organistów. Nowym organistą jest pan Sebastian Wielgus, którego witamy i życzymy wielu łask oraz opieki św. Antoniego w posłudze organisty.

 10. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie 1-8 maja 2020 r. z ks. dr. Ryszardem Kempiakiem. Plan pielgrzymki i umowa-zgłoszenie wyłożone są z tyłu kościoła i na stronie internetowej naszej parafii. Cena 3490 zł. Umowę-zgłoszenie wraz z wpłatą zaliczki 1000 zł prosimy składać u ks. proboszcza.

 11. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja 14 lipca. Wyjazd o godz. 6.00 rano spod obydwu kościołów. Koszt 50 zł. Zapisy u p. Marii Rychter i p. Teresy Garbacz.

 12. Ks. Roman Słupek SDS – Rektor Wyższego Seminarium Duchownego Salwatorianów w Bagnie składa podziękowanie za ofiary złożone na tacę w uroczystość Bożego Ciała na cele naszego Seminarium. Kwota wyniosła 12 235 zł. Bóg zapłać.

 13. W minioną niedzielę wolontariusze w ramach akcji „Mogiłę Pradziada ocal od zapomnienia” zebrali 1400 zł. Bóg zapłać.

 14. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o Bożym Sercu, które bije dla każdego z nas. Natomiast w „Niedzieli” o tym, aby zabrać na swoje wakacje Pana Boga.

 15. Zachęcamy do nabycia filmu o historii naszego obrazu św. Antoniego Padewskiego w cenie 10 zł. Film wyłożony jest z tyłu kościoła. Dewocjonalia z naszego Sanktuarium można nabyć na plebanii.