1. W dniu dzisiejszym przeżywamy w naszej parafii uroczystość I Komunii Św. Dzieciom, które przystąpiły dzisiaj po raz pierwszy do Stołu Pańskiego oraz ich rodzicom składamy nasze jak najlepsze życzenia. Wszyscy bierzemy udział w ich radości i świętowaniu. Od poniedziałku do piątku w ramach tzw. „Białego Tygodnia” dzieci będą przychodziły w swoich strojach komunijnych na nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a po nim będą uczestniczyć we Mszy św.

  2. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę na remont kościoła. Bóg zapłać.

  3. Spotkanie salwatorianów świeckich, w poniedziałek, po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

  4. Nowenna do św. Antoniego Padewskiego we wtorek o 17.30.

  5. Nabożeństwo fatimskie odbędzie się wyjątkowo we wtorek, ze względu iż w poniedziałek dzieci I-komunijne będą mieć wręczane pamiątki i robione będą zdjęcia. Rozpoczęcie nabożeństwa fatimskiego Mszą Św. o godz. 18.00, po niej procesja światła, różaniec fatimski i Apel fatimski.

  6. W czwartek o 16.00 próba dla dzieci przed uroczystością Rocznicy I Komunii Św.

  7. W przyszłą niedzielę, będziemy przeżywać Rocznicę I Komunii Św. w kościele parafialnym o 12.30, natomiast w kaplicy w Golędzinowie o 9.45 I Komunię Świętą. Spowiedź dla dzieci rodziców i krewnych w sobotę w kościele parafialnym o godz. 17.00, a w Golędzinowie o godz. 11.00.

  8. Comiesięczne spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja w piątek o godz. 18.30 w kościele przy ul. Wyszyńskiego.

  9. Zapraszamy na pielgrzymkę mężczyzn do Piekar Śląskich 26 maja. Koszt przejazdu 60 zł. Wyjazd o 6.30 z parkingu przy rondzie. Zapisy do dnia 15 maja pod numerem telefonu: 505097615 oraz 606639556.

  10. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, że celem objawień fatimskich było nakłonienie do wzrastania w wierze, nadziei i miłości. Natomiast w „Niedzieli” o współczesnym niewolnictwie.

  11. Pragniemy poinformować, że powstał hymn do naszego św. Antoniego Padewskiego „Husiatyńskiego”, który już dziś na zakończenie Mszy Św. zaśpiewamy po raz pierwszy.