Program:

7 września (poniedziałek)

5.00 – wyjazd z Obornik Śląskich. Przyjazd do Wadowic – rodzinnego miasta św. Jana Pawła II. Modlitwa w Bazylice NMP, zwiedzanie Domu rodzinnego Jana Pawła II, czas wolny. Przejazd do Kalwarii Zebrzydowskiej. Msza Święta, zwiedzanie sanktuarium maryjno-pasyjnego, różaniec i Apel Maryjny, czas na indywidualną modlitwę, obiadokolacja i nocleg.

8 września (wtorek)

6.00 – odsłonięcie obrazu Matki Bożej Kalwaryjskiej i Msza Św., śniadanie. Przejazd do Krakowa zwiedzanie (Rynek, Kościół Mariacki, Okno Papieskie, katedra na Wawelu) czas wolny. Przejazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Godzina Miłosierdzia w Sanktuarium, prelekcja, czas na indywidualną modlitwę, obiadokolacja i nocleg

9 września (środa)

8.00 – Msza Św. w sanktuarium Bożego Miłosierdzia, śniadanie. Nawiedzenie sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach. Przejazd do Wieliczki – zwiedzanie kopalni soli – Szlak Pielgrzymkowy. Przejazd do Niegowici – pierwszej parafii ks. Karola Wojtyły. Przejazd na obiadokolację i nocleg.

10 września (czwartek)

Śniadanie. Przejazd do Starego Sącza – spacer po rynku, zwiedzanie klasztoru sióstr klarysek ufundowanego przez św. Kingę, Msza Święta, ołtarz papieski. Przejazd na spływ Dunajcem – jednej z największych atrakcji turystycznych Pienin. Przyjazd do Nowego Targu na obiadokolację i nocleg.

11 września (piątek)

Śniadanie. Nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. Przyjazd do Rychwałdu. Nawiedzenie sanktuarium Matki Bożej Rychwałdzkiej. Msza św., modlitwa, zwiedzanie, obiad. Ok. 20.00 – Powrót do Obornik Śląskich

Uwagi!

  1. Kontakt z organizatorem: ks. proboszcz Jacek Wawrzyniak SDS (71/310-13-51; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
  2. Koszt pielgrzymki 680 zł obejmuje: 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 1 obiad, ubezpieczenie, transport autokarem klimatyzowanym, komfortowym, opłaty drogowe i autostradowe, parkingi.
  3. Cena nie obejmuje biletów wstępów oraz spływu Dunajcem (ok. 180 zł) ze względu na zróżnicowane ceny biletów normalnych i ulgowych dla seniorów.
  4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niemożliwość zwiedzenia wszystkiego z przyczyn od niego niezależnych.