1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedzielę adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
  2. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. 
  3. We czwartek - 13 czerwca - będziemy przeżywać kolejne czuwanie fatimskie. Poprowadzą je nasi salwatoriańscy neoprezbiterzy, którzy 25 maja w Elblągu przyjęli święcenia kapłańskie. Czuwanie rozpoczniemy o godz. 17.30 nabożeństwem czerwcowym, następnie Eucharystia z homilią, procesja fatimska, różaniec i apel fatimski. Na zakończenie czuwanie księża neoprezbiterzy udzielą naszym parafianom błogosławieństwa prymicyjnego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Za tydzień w niedzielę - 16 czerwca - przypada nasz odpust parafialny ku czci św. Antoniego Padewskiego. Suma odpustowa o godz. 12.30. Będzie jej przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. bp Robert Chrząszcz, biskup pomocniczy z Krakowa. Po Mszy Św. zapraszamy na Festyn Rodzinny Św. Antoniego, który tradycyjnie będzie się odbywał na parkingu przy kościele i na terenie klasztornym. Zapraszamy całe rodziny do udziału w Festynie. Wśród atrakcji m.in. konkurs na Superdziadka i Superbabcię, gry i zabawy rodzinne, nauka pierwszej pomocy, scena obornickich talentów, oraz pyszności na stanowisku gastronomicznym "Micha u mnicha". Ze względów logistycznych parking przy sanktuarium będzie zamknięty od soboty popołudniu do niedzieli wieczora. W tym czasie prosimy parkować samochody na tymczasowym bezpłatnym parkingu przy sklepie "Rabat" na ul. Trzebnickiej. Przepraszamy za utrudnienia.
  5. W związku z uroczystością odpustową i festynem nie będzie za tydzień Mszy Św. o godz. 17.00.
  6. Sklepik parafialny jest dzisiaj jest dzisiaj czynny po Mysz Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00.
  7. Dzisiaj gościmy w naszej parafii s. Ewę - boromeuszkę, która opowie o pracy swojego zgromadzenia. Po Mszy Św. będzie można wesprzeć ofiarą działalność sióstr.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje 14 lipca pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy u p. Teresy Garbacz i p. Marii Rychter codziennie po wieczornej Mszy św. w kościele NSPJ. Koszt wyjazdu 70 zł.
  9. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.