1. Decyzją Księdza Prowincjała i Jego Rady ks. Maciejowi Figarskiemu SDS został powierzony urząd superiora i funkcja ekonoma wspólnoty zakonnej w Kołczewie oraz urząd proboszcza w parafii pw. św. Katarzyny w Kołczewie. W związku z tym ks. Maciej został odwołany z funkcji konsultora naszej wspólnoty zakonnej oraz z urzędu wikariusza naszej parafii. Ks. Maciejowi gratulujemy awansu i polecamy go życzliwej pamięci modlitewnej naszych parafian. Zgodnie z życzeniem ks. Macieja, Msza Św. dziękczynna za jego posługę i obecność wśród nas, która jednocześnie będzie okazją do naszego podziękowania i pożegnania ks. Macieja, będzie 18 czerwca o godz. 18.00. Już dzisiaj zapraszamy Was wszystkich do wspólnej modlitwy.
  2. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedzielę adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
  3. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W oktawie Bożego Ciała procesja eucharystyczna dookoła kościoła w czasie nabożeństwa czerwcowego.
  4. Spotkania w salce parafialnej:
  • w poniedziałek o godz. 18.45 - salwatorianie świeccy,
  • we wtorek o godz. 18.45 - chór parafialny,
  • we czwartek o godz. 19.00 - grupa młodzieżowa,
  • w sobotę o godz. 10.00 - kandydaci, ministranci i lektorzy.
  1. W tym tygodniu przypadają I czwartek i I piątek miesiąca. W piątek po Mszy Św. zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. W tym tygodniu odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. 
  2. Przygotowujemy się do naszego Rodzinnego Festynu Św. Antoniego. Osoby, które chciałyby upiec ciasto, ciastka lub chleb oraz przygotować inne rzeczy prosimy o zapisanie się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii po Mszy Św. 
  3. Sklepik parafialny jest dzisiaj jest dzisiaj nieczynny
  4. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii s. Ewę - boromeuszkę, która opowie o pracy swojego zgromadzenia. Po Mszy Św. będzie można wesprzeć ofiarą działalność sióstr.
  5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

  Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.