1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedzielę adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
  2. Nabożeństwo majowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W związku z tym w maju nie ma codziennych nabożeństw po Mszy Św. wieczornej. Zachęcamy także do tradycyjnych "majówek" przy krzyżach i kapliczkach na wioskach.
  3. Spotkania w salce parafialnej:
  • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
  • we wtorek o godz. 18.45 - chór parafialny,
  • we czwartek o godz. 19.30 - grupa młodzieżowa.
  1. Wspólnota Wojowników Maryi zaprasza mężczyzn na spotkanie, które odbędzie się w najbliższy piątek - 24 maja. Rozpoczęcie o godz. 17.00 wspólnym różańcem w kościele. Następnie nabożeństwo majowe, Eucharystia i spotkanie integracyjne w salce parafialne.
  2. Przygotowujemy się do naszego Rodzinnego Festynu Św. Antoniego. Osoby, które chciałyby upiec ciasto, ciastka lub chleb oraz przygotować inne rzeczy (np. ogórki małosolne, smalczyk itp.) prosimy o zapisanie się w kancelarii parafialnej lub w zakrystii po Mszy Św.
  3. W ubiegłą niedzielę na tacę inwestycyjną złożyli Państwo 9182 zł. Za złożone ofiary bardzo dziękujemy.
  4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszy Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. Możemy w nim zakupić pamiątki komunijne, ciekawe książki i dewocjonalia.
  5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.