1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedzielę adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
 2. Nabożeństwo majowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W związku z tym w maju nie ma codziennych nabożeństw po Mszy Św. wieczornej. Zachęcamy także do tradycyjnych "majówek" przy krzyżach i kapliczkach na wioskach. 
 3. Spotkania w salce parafialnej:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - salwatorianie świeccy,
 • we wtorek o godz. 18.45 - chór parafialny.
 1. Próba dzieci z Rocznicy I Komunii Św. i spotkanie z ich rodzicami będzie jutro - 6 maja - o godz. 18.30.
 2. Próby kandydatów do bierzmowania we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.40 w kościele. We czwartek na próbę zapraszamy też świadków bierzmowania. 
 3. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków oraz rodzin będzie w sobotę o godz. 16.30.
 4. Do sprzątania kościoła przed uroczystością I Komunii Świętej zapraszamy rodziców dzieci pierwszokonunijnych w piątak po wieczornej Mszy Św. Do sprzątania kościoła przed bierzmowaniem zapraszamy rodziców kandydatów do bierzmowania w sobotę po wieczornej Mszy Św. 
 5. W najbliższą sobotę dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej a za tydzień w niedzielę nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania. Dzieci, młodzież oraz ich rodziny polecamy życzliwej pamięci modlitewnej naszych parafian.
 6. Za tydzień w niedzielę ks. bp Jacek Kiciński będzie wizytował naszą parafię. Jest to wizytacja kanoniczna, która odbywa się co pięć lat. Rano ks. biskup odwiedzi kościoły filialne a o godz. 11.00 w Sanktuarium będzie sprawował Mszę Św. podczas której udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Po Mszy Św. w salce na plebanii ks. biskup spotka się z przedstawicielami grup działających w naszej parafii a następnie z księżmi. 
 7. Jutro absolwenci szkół średnich rozpoczną swoje egzaminy maturalne. Wszystkich maturzystów, ich rodziny oraz nauczycieli i wychowawców zapraszamy dzisiaj na Mszę Św. o godz. 19.00, którą będziemy sprawować "W intencji maturzystów o potrzebne łaski i dary Ducha Św. na czas egzaminów maturalnych oraz o mądry wybór dalszej drogi życia."
 8. Spotkanie grupy organizującej Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się we środę o godz. 18.45. Na spotkanie zapraszamy także wszystkich chętnych, którzy chcieliby jeszcze zaangażować się w pomoc przy organizacji Festynu.
 9. Sklepik parafialny jest dzisiaj nieczynny.
 10. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.