1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45a w niedzielę od godz. 13.30 do godz. 16.40.
 2. We środę przypada Środa Popielcowa. Rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. W tym dniu Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 8.30 i 18.00 a na wioskach o godz. 16.00. Przypominamy, że we Środę Popielcową obowiązuje post ścisły ilościowy i jakościowy. Tego dnia możemy zjeść tylko trzy postne posiłki, ale tylko jeden do syta. Przypominamy, że Wielki Post jest czasem, w którym ludzie wierzący nie uczestniczą w zabawach i dyskotekach. 
 3. Za tydzień rozpoczynamy w naszej parafii Ewangelizacyjne Misje Święte, które poprowadzą ks. Mateusz Rutkowski i ks. Maciej Flader z Archidiecezji Przemyskiej. Prosimy o modlitwę w intencji misjonarzy i całej naszej parafii na czas do Misji. Program Misji jest wyłożony na stolikach z tyłu kościoła. Parafianie otrzymali go także w trakcie odwiedzin kolędowych.
 4. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II;
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza; 

     W czasie Wielkiego Postu zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: 

 • w piątek - Droga Krzyżowa: po Mszy Św. o godz. 8.30 - dla dorosłych; o godz. 16.30 dla dzieci i po wieczornej Mszy Św. dla dorosłych i młodzieży 
 • w niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 16.00.
 1. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - salwatorianie świeccy,
 • we wtorek o godz. 18.45 - próba chóru parafialnego,
 • we czwartek o godz. 19.00 - grupa młodzieżowa,
 • w sobotę o godz. 10.00 - kandydaci, ministranci i lektorzy,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - scholka dziecięca.
 1. Trwa peregrynacja relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które chcą przyjąć relikwie w swoim domu prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 2. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00; 11.00; 12.30 i 17.00.
 3. Dzisiaj taca inwestycyjna, którą przeznaczamy na ogrzewanie kościoła i dalsze inwestycje.
 4. Ksiądz proboszcz przygotowuje się do kolejnego wyjazdu z transportem humanitarnym do objętej wojną Ukrainy. Zgodnie z zapowiedzią osoby, które chcą wesprzeć tą inicjatywę, jeszcze tylko dzisiaj mogą złożyć ofiarę do oznaczonej skarbony z tyłu kościoła. 
 5. Jak już informowaliśmy uległ rozwiązaniu Międzyparafialny Zespół CARITAS. Chcemy jednak kontynuować to dzieło i powołać nasz parafialny Zespół CARITAS. Dlatego zapraszamy do współpracy osoby, które chciałyby podjąć się pracy w Zespole. Jutro tj. w poniedziałek, bezpośrednio po wieczornej Mszy Św. na plebanii odbędzie się spotkanie organizacyjne, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych chcących podjąć pracę w Zespole.
 6. Ryszard Kempiak zaprasza na spotkanie organizacyjne wszystkich, którzy zgłosili się na pielgrzymkę śladami Św. Pawła do Grecji. Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek, 16 lutego w naszym kościele po wieczornej Drodze Krzyżowej. Na spotkaniu będzie przyjmowana wpłata II raty.
 7. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.