1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.40. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.20.
 2. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie od poniedziałku do czwartku włącznie o godz. 17.20.
 3. Dziękujemy za tak liczny udział w Tygodniu Biblijnym. Cukierni "Beza" dziękujemy za ufundowanie ciasta na przerwy kawowe w trakcie Tygodnia.
 4. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • we wtorek o godz. 18.45 - próba chóru parafialnego,
 • we środę o godz. 18.45 - spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa II),
 • we czwartek o godz. 19 00 - spotkanie grupy młodzieżowej,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej,
 • w niedzielę po Mszy Św. o godz. 19.00 - spotkanie studentów i młodzieży pracującej.
 1. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek po wieczornej Mszy Św. nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00 zmiana tajemnic różańcowych. W tym tygodniu odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Zachęcamy też do spowiedzi pierwszopiątkowej.
 2. Zbliża się czas odwiedzin duszpasterskich tzw. kolędy, którą ze względu na szybki termin tegorocznych ferii szkolnych, rozpoczniemy zaraz po świętach Bożego Narodzenia. Z tyłu kościoła są wyłożone zaproszenia na kolędę. Rodziny, które chcą przyjąć księdza prosimy o czytelne wypełnienie zaproszenia i złożenie go w przygotowanej skrzynce z tyłu kościoła, w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ze względu na wcześniejsze w tym roku rozpoczęcie kolędy, zgłoszenia przyjmujemy TYLKO do 22 grudnia. Prosimy też o przekazanie tej informacji rodzinom (sąsiadom, znajomym), którzy może rzadko bywają w kościele a chcą przyjąć w swoim domu księdza.
 3. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią za tydzień rozpoczniemy w naszej parafii peregrynację relikwii bł. O. Jordana w rodzinach naszej parafii. Rodziny, które by chciały przyjąć relikwie w swoim domu i omadlać swoje sprawy oraz prosić o potrzebne łaski dla swoich bliskich przez wstawiennictwo bł. Franciszka Jordana w obecności jego relikwii, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Rodziny zabierające relikwie do domu zapraszamy na Mszę Św. wieczorną w zgłoszonym dniu. Po Mszy Św. nastąpi przekazanie relikwii. Relikwie przynosimy do kościoła następnego dnia przed Mszą Św. wieczorną.
 4. W dniach 22.06 - 02.07.2024 organizujemy pielgrzymkę śladami Św. Pawła do Grecji pod przewodnictwem ks. Ryszarda Kempiaka, biblisty. Koszt pielgrzymki to 3000 PLN + 450 EUR. Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje ks. proboszcz. Liczba miejsc jest ograniczona.
 5. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszy Św. o godz. 8.30; 11.00, 12.30 i 17.30. Można w nim zaopatrzyć się w świece i opłatki wigilijne i kartki świąteczne. W tygodniu świece i opłatki wigilijne można nabyć w zakrystii po Mszy Św.
 6. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 7. Włączyliśmy w kościele ogrzewanie. Bardzo prosimy o zamykanie wewnętrznych i zewnętrznych drzwi kościoła.