1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.20. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.20.
  2. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.20.
  3. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
  • we wtorek o godz. 18.45 – próba chóru parafialnego,
  • we środę o godz. 18.45 - spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa II),
  • w niedzielę po Mszy o godz. 19.00 - spotkanie studentów i młodzieży pracującej.
  1. W najbliższą sobotę - 11 listopada - o godz. 10.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. tradycyjnie przemarsz pocztów sztandarowych i delegacji pod obelisk w parku i tam dalsza część uroczystości. Popołudniu zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy podczas patriotycznej gry terenowej organizowanej przez naszych obornickich harcerzy. Rozpoczęcie o godz. 14.00 na parkingu przy sanktuarium.
  2. Informujemy, że w dniach od 19 do 25 listopada będziemy przeżywać kolejny Tydzień Biblijny, który poprowadzi ks. dr Ryszard Kempiak, salezjanin, biblista, przewodnik po Ziemi Świętej. Tegorocznym tematem cyklu wykładów będzie Ewangelia wg. św. Marka i przesłanie "Bądźmy uczniami Chrystusa". Już dzisiaj zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu na udział w tym wydarzeniu. Szczegółowy program jest na plakacie w gablocie parafialnej oraz na stronie internetowej parafii.
  3. Za tydzień taca inwestycyjna, którą przeznaczamy na zabezpieczenie kosztów ogrzewania kościoła w sezonie zimowym.
  4. Sklepik parafialny jest dzisiaj nieczynny.
  5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.