1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.20. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.20.
 2. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz. 17.20 a w niedziele o godz. 16.20. W poszczególne dni prosimy o prowadzenie modlitwy różańcowej: w poniedziałek - świeckich salwatorianów i Krąg Biblijny a we wtorek - dzieci pierwszokomunijne.
 3. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • we wtorek o godz. 18.45 – próba chóru parafialnego,
 • w sobotę o godz. 10.00 - zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów.
 • w niedzielę po Mszy o godz. 19.00 - spotkanie studentów i młodzieży pracującej.
 1. We środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. w naszym sanktuarium i na filiach wg. porządku niedzielnego. O godz. 14.00 spod kaplicy na cmentarzu wyruszy procesja z modlitwami za zmarłych. Przypominamy o obowiązku udziału w tym dniu we Mszy Św. Udział w procesji na cmentarzu nie zastępuje udziału ze Mszy Św.
 2. We czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Msze Św. w sanktuarium o godz. 7.00, 8.30 i 18.00. Wieczorem (jeżeli nie będzie padało) zapraszamy na różaniec za zmarłych na cmentarzu. Rozpoczęcie przy bramie głównej cmentarza o godz. 19.30.
 3. Wierni, którzy w dniach 1-9 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą zyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących.
 4. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych polecanych w wypominkach codziennie od poniedziałku do soboty o godz. 17.20.
 5. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. W I piątek zachęcamy również do spowiedzi pierwszopiątkowej.
 6. W I piątek zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ na Mszy Św. o godz. 18.00. W I sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca NMP. Za tydzień w niedzielę o godz. 8.00 Msza Św. w intencji członków Żywego Różańca a po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.
 7. W najbliższą sobotę - 4 listopada - o godz. 19.00 zapraszamy na kolejny Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą.
 8. Informujemy, że w dniach od 19 do 25 listopada będziemy przeżywać kolejny Tydzień Biblijny, który poprowadzi ks. dr Ryszard Kempiak, salezjanin, przewodnik po Ziemi Świętej. Tegorocznym tematem cyklu wykładów będzie Ewangelia wg. św. Marka, którą będziemy czytać w najbliższym roku liturgicznym. Już dzisiaj zapraszamy Was i zachęcamy do zarezerwowania sobie czasu na udział w tym wydarzeniu.
 9. Z tyłu kościoła są wyłożone kartki na wypominki za zmarłych, których będziemy polecać w listopadzie w modlitwie różańcowej. Wypełnione kartki (w miarę możliwości drukowanym czytelnym pismem) prosimy składać w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.
 10. Sklepik jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00.
 11. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.