1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.45. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana,
 • we wtorek – do św. Antoniego,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • we wtorek o godz. 18.45 – próba chóru parafialnego, na który zapraszamy też chętne nowe osoby, które chciałyby śpiewać w chórze,
 • we środę o godz. 18.45 - spotkanie kandydatów do bierzmowania,
 • we czwartek o godz. 19.00 - spotkanie młodzieży,
 • w sobotę o godz. 10.30 - zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów. Ks. Marek zaprasza też na spotkanie chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej,
 • w niedzielę po Mszy o godz. 19.00 - spotkanie studentów i młodzieży pracującej.
 1. Jutro w naszej wspólnocie obchodzi swoje imieniny ks. Stanisław Kucała. Dostojnego Solenizanta polecamy Waszej życzliwej pamięci modlitewnej. Za tydzień na Mszy Św. o godz. 11.00 będziemy się modlić w intencji ks. Stanisława oraz w intencji ks. proboszcza Rafała i ks. Rafała Masarczyka, którzy 29 września będą również obchodzić swoje imieniny.
 2. 23 września - w sobotę - organizowana jest pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę w ramach Męskiego Oblężenia na Jasnej Górze. Zapisy w zakrystii po każdej Mszy świętej do jutra. Koszt przejazdu to ok 80 zł za osobę.
 3. W sobotę 23 września Parafia Najśw. Serca Pana Jezusa organizuje pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie. Wyjazd o godz. 8:30. Przewidywany koszt ok 100 zł. Zainteresowane osoby prosimy o zapisywanie się w kancelarii lub w zakrystii po Mszach św. w parafii NSPJ.
 4. W najbliższą środę w kościele przy ul. Wyszyńskiego o godz. 19.30 będzie Różaniec Mężczyzn. Wszystkich mężczyzn zachęcamy do przyłączenia się do tej męskiej modlitwy.
 5. Zapraszamy do naszego sklepiku sanktuaryjnego. Sklepik jest czynny po Mszach Św. o godz. 8.00; 11.00; 12.30 i 17.00. Możemy tam zakupić ciekawe książki i dewocjonalia.
 6. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 7. Dziękujemy za modlitwę w intencji naszej parafii wszystkim pielgrzymom, którzy z księdzem Markiem wzięli udział w Archidiecezjalnej pielgrzymce wiernych i duchowieństwa na Jasną Górę oraz pielgrzymom, którzy z księdzem proboszczem pielgrzymowali do Ziemi Świętej

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.