1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Przypominamy, że dzisiaj nie ma Mszy Św. o godz. 17.00. Do końca tego tygodnia kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. od następnej niedzieli wracamy do zwykłego porządku Mszy Św. (czyli z niedzielną Mszą Św. o godz. 17.00) oraz dyżurów w kancelarii parafialnej.
 3. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II,
 • we wtorek – do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. Z tej racji odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną wg planu sprzed wakacji. W piątek po Mszy Św. o godz. 18.00 zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca MB. Za tydzień w niedzielę o godz. 8.00 Msza Św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dobiegają końca wakacje. Msza Św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego będzie w naszym sanktuarium w poniedziałek - 4 września o godz. 7.45. Do wspólnej modlitwy zapraszamy dzieci i młodzież szkolną oraz ich rodziców, nauczycieli i wychowawców.
 3. Można już zamawiać intencje na 2024 rok.
 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.