1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Przypominamy, że podczas wakacji w niedziele i święta nie ma Mszy Św. o godz. 17.00. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 3. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. We wtorek będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP w tradycji polskiej znane jako Święto MB Zielnej. Msze Św. w sanktuarium i na filiach jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy Św. poświęcimy kwiaty i zioła.
 2. Można już zamawiać intencje na 2024 rok.
 3. Dzisiaj II niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na inwestycje przy sanktuarium.
 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 5. Pielgrzymów udających się we wrześniu na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej ksiądz proboszcz zaprasza na spotkanie w najbliższą środę po wieczornej Mszy Św.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.