1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie ma Mszy Św. o godz. 17.00. Pozostałe Msze Św. w sanktuarium i na filiach bez zmian. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 3. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana,
 • we wtorek - do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie. Wyjątkowo będzie ono 12 sierpnia (w sobotę), ponieważ 13 sierpień wypada w niedzielę. Rozpoczęcie tradycyjnie o godz. 18.00 Mszą Świętą z homilią. Po Mszy Św. procesja fatimska z figurą MB Fatimskiej. Następnie różaniec i apel fatimski. Czuwanie poprowadzi ks. Dawid Jakubiak, salezjanin, neoprezbiter. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 ks. Dawid odprawi w naszym sanktuarium Mszę Św. prymicyjną, po której wszystkim chętnym udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
 2. Można już zamawiać intencje na 2024 rok.
 3. Za tydzień II niedziela miesiąca. Taca przeznaczona jest na inwestycje przy sanktuarium.
 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej pod przewodnictwem ks. Ryszarda Kempiaka SDB w dniach 8-15 września br. Szczegółowych informacji udziela ks. proboszcz.
 6. Dziękujemy parafiankom, które oczyściły z chwastów chodnik wokół kościoła.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.