1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 17.00. Pozostałe Msze Św. w sanktuarium i na filiach bez zmian. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 3. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana,
 • we wtorek - do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • we czwartek w godzinach 23.00 - 24.00 - Godzina Święta w kościele,
 • w piątek - do Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji I piątku.
 1. W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W piątek po wieczornej Mszy Św. zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.00 nabożeństwo wynagradzające ku czci Niepokalanego Serca MB. Za tydzień w niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W sierpniu nie będzie odwiedzin chorych z racji I piątku miesiąca.
 3. W czasie wakacji sklepik parafialny będzie nieczynny.
 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 5. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej pod przewodnictwem ks. Ryszarda Kempiaka SDB w dniach 8-15 września br. Szczegółowych informacji udziela ks. proboszcz.
 6. Róże Żywego Różańca organizują wyjazd do Gniechowic na odpust ku czci św. Filomeny. Wyjazd w sobotę 5 sierpnia o godz. 9.00 sprzed obu kościołów. Zapisy u p. Teresy Garbacz i p. Marii Rychter codziennie po wieczornej Mszy Św. w parafii NSPJ.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.