1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 17.00. Pozostałe Msze Św. w sanktuarium i na filiach bez zmian. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 3. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II,
 • we wtorek - do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do bł. Franciszka Jordana,
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. W poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny.
 2. 21 lipca (w piątek) w liturgii wspominamy święto Bł. Franiszka Jordana. Zapraszamy na wieczorną Mszę Św. z homilią o godz. 18.00. Po Mszy Św. nabożeństwo ku czci bł. Franciszka Jordana z ucałowaniem relikwii. Po zakończeniu nabożeństwa konferencja o Ojcu Jordanie. Homilię i konferencję wygłosi ks. Daniel Kowalski SDS.
 3. Za tydzień po każdej Mszy Św. będziemy święcić pojazdy z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa - patrona kierowców.
 4. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Pieszej Pielgrzymce z Trzebnicy na Jasną Górę prosimy o zgłaszanie się u księdza Marka, osobiście bądź pod numerem telefonu: 889 454 230.
 5. W czasie wakacji sklepik parafialny będzie nieczynny.
 6. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 7. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej pod przewodnictwem ks. Ryszarda Kempiaka SDB w dniach 8-15 września br. Szczegółowych informacji udziela ks. proboszcz.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.