XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 09.07.2023r.

 1. Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 17.00. Pozostałe Msze Św. w sanktuarium i na filiach bez zmian. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 2. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 3. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II,
 • we wtorek - do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. We czwartek 13 lipca zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie. Rozpoczęcie Mszą Św. z homilią o godz. 18.00. Po Mszy Św. procesja fatimska z figurą Matki Bożej. Następnie różaniec i apel fatimski. Czuwanie poprowadzi ks. dk Damian Kokocha SDS.
 2. W czasie wakacji sklepik parafialny będzie nieczynny.
 3. Dzisiaj II niedziela miesiąca - taca inwestycyjna.
 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 5. Są jeszcze wolne miejsca na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej pod przewodnictwem ks. Ryszarda Kempiaka SDB w dniach 8-15 września br. Szczegółowych informacji udziela ks. proboszcz.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.