1. Dzisiaj witamy w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej nowego duszpasterza i katechetę - ks. Marka Sumarę SDS. Na czas posługi duszpasterskiej i katechetycznej życzymy ks. Markowi obfitości Bożych darów i zapału duszpasterskiego oraz polecamy go życzliwej pamięci modlitewnej naszych parafian.
 2. Informujemy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. o godz. 17.00. Pozostałe Msze Św. w sanktuarium i na filiach bez zmian. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 3. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 18.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 4. Nabożeństwo w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana,
 • we wtorek - do św. Antoniego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z racji I piątku miesiąca.
 1. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie salwatorianów świeckich.
 2. W czasie wakacji sklepik parafialny będzie nieczynny.
 3. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 4. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę, 9 lipca o godz. 6.00 spod obu kościołów w Obornikach Śląskich. Koszt wyjazdu 70 zł. Zapisy codziennie po wieczornej Mszy Św. w parafii NSPJ u p. Garbacz i u p. Rychter.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.