1. Rozpoczęliśmy wakacje. Wszystkim parafianom życzymy dobrego odpoczynku. Przy tej okazji przypominamy również, żeby w tym czasie nie zaniedbywać niedzielnej Mszy Św. i codziennej modlitwy.
 2. Informujemy, że w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. o godz. 17.00. Pozostałe Msze Św. w sanktuarium i na filiach bez zmian.
 3. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
 4. Nabożeństwo czerwcowe: w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. We czwartek 23.00 – 24.00 Godzina Święta w kościele.
 5. Spotkania grup parafialnych o godz. 18.45:
 • w poniedziałek - Krąg Biblijny,
 • w piątek - chór parafialny.
 1. Dzisiaj w naszej parafii żegnamy ks. Przemysława. Dziękujemy mu za dwa lata pracy w naszej wspólnocie oraz podejmowane inicjatywy. Na nowej placówce życzymy                       ks. Przemysławowi obfitości Bożych darów oraz niegasnącego zapału duszpasterskiego.
 2. Do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku przez pół godziny po wieczornej Mszy Św. W nagłych wypadkach prosimy umawiać się telefonicznie.
 3. W sobotę 1 lipca o godz. 18.30 w kościele NSPJ zostanie odprawiona Msza Św. inaugurująca kolejne 20 miesięcy modlitwy rodziców za swoje dzieci. Po Mszy Św. będzie można odebrać materiały na kolejne miesiące modlitwy.
 4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00.
 5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 6. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę, 9 lipca o godz. 6.00 spod obu kościołów w Obornikach Śląskich. Koszt wyjazdy 70 zł. Zapisy codziennie po wieczornej Mszy Św. w parafii NSPJ u p. Garbacz i u p. Rychter.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.