1. Dzisiaj przeżywamy naszą uroczystość odpustową ku czci św. Antoniego Padewskiego. Suma odpustowa o godz. 12.30. Będzie jej przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Jerzy Grzyb, ojciec duchowny naszego dekanatu i proboszcz ze Żmigrodu. Po Mszy Św. zapraszamy wszystkich do wspólnej rodzinnej zabawy na naszym Festynie Parafialnym. Całkowity dochód z Festynu przeznaczamy na remont pomieszczenia pod kościołem, które będzie pełniło funkcję kawiarenki parafialnej i salki do spotkań. Zapraszamy całe rodziny do udziału w Festynie. Wśród atrakcji m.in. konkurs na Supermamę i Supertatę, gry i zabawy rodzinne, pokazy strażaków, nauka pierwszej pomocy, scena obornickich talentów oraz pyszności na stanowisku gastronomicznym "Micha u Mnicha".
 2. W związku z uroczystością odpustową i festynem nie będzie Mszy Św. o godz. 17.00. Ze względów logistyczno-organizacyjnych do dzisiejszego wieczora będzie zamknięty parking przy sanktuarium. W tym czasie prosimy parkować samochody na tymczasowym bezpłatnym parkingu przy sklepie Rabat przy ul. Trzebnickiej. Przepraszamy za utrudnienia.
 3. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
 4. Nabożeństwo czerwcowe: w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30.
 5. Spotkania grup parafialnych o godz. 18.45:
 • w poniedziałek - Krąg Biblijny,
 • we czwartek - grupa młodzieżowa,
 • w piątek - chór parafialny.
 1. We wtorek zapraszamy na kolejne czuwanie fatimskie. Poprowadzi je ks. Andrzej Drogoś SDS. Rozpoczęcie tradycyjnie o godz. 18.00 Mszą Św. z homilią. Po Mszy Św. procesja z figurą MB Fatimskiej, następnie różaniec i na zakończenie Apel Fatimski. Zapraszamy do wspólnej modlitwy zwł. w intencji pokoju na świecie.
 2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa - święto patronalne Straży Honorowej NSPJ. Wszystkich członków Straży Honorowej NSPJ zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00, którą będziemy sprawować w ich intencji.
 3. Dzisiaj II niedziela miesiąca - taca przeznaczona jest na inwestycje przy sanktuarium.
 4. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00.
 5. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 6. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd w niedzielę, 9 lipca o godz. 6.00 spod obu kościołów w Obornikach Śląskich. Koszt wyjazdy 70 zł. Zapisy codziennie po wieczornej Mszy Św. w parafii NSPJ u p. Garbacz i u p. Rychter.
 7. Decyzją Księdza Prowincjała i Jego Rady z dniem 30 czerwca kończy posługę w naszej parafii ks. Przemysław Antoniuk SDS, który został skierowany do pracy w Sanktuarium Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Zgodnie z decyzją Księdza Prowincjała i Jego Rady z dniem 1 lipca w naszej parafii pracę duszpasterską rozpocznie ks. Marek Sumara SDS. Ks. Przemysława pożegnamy 25 czerwca podczas Mszy Św. o godz. 12.30, którą będziemy sprawować w jego intencji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 8. Wszystkich zainteresowanych sierpniową Salwatoriańską Pieszą Pielgrzymką z Trzebnicy na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe, które rozpocznie się Mszą Świętą we środę - 14 czerwca - o godz. 19.15 w Domu Pielgrzyma w Trzebnicy. Zaprasza ksiądz Marek Sumara, przewodnik Salwatoriańskiej Grupy VIII.
 9. W minioną niedzielę na cele przygotowań do beatyfikacji śp. Heleny Kmieć złożyli Państwo ofiary w wysokości 5087 zł. Bardzo dziękujemy za wsparcie tego szczytnego dzieła.

 

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.