WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE - 21.05.2023r.

 1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
 2. Nabożeństwo majowe: w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W maju i czerwcu nie ma codziennych nabożeństw po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy także do codziennych tradycyjnych "majówek" przy krzyżach i kapliczkach na wioskach.
 3. Spotkania grup parafialnych o godz. 18.45:
 • w poniedziałek - Krąg Biblijny,
 • we czwartek - grupa młodzieżowa,
 • w piątek - chór parafialny.
 1. Próba kandydatów do bierzmowania we czwartek i piątek o godz. 16.00.
 2. W najbliższy piątek o godz. 19.00 zapraszamy do naszego Sanktuarium na kolejny Wieczór Uwielbienia z modlitwą o uzdrowienie i modlitwą wstawienniczą.
 3. W najbliższą sobotę - 27 maja o godz. 10.00 w naszym Sanktuarium przez posługę   bp Roberta Chrząszcza, święcenia diakonatu przyjmie trzech salwatoriańskich alumnów. Zapraszamy naszych parafian do udziału w tej uroczystości i do modlitwy za kandydatów do święceń. W związku z uroczystością święceń w najbliższą sobotę nie będzie Mszy Św. o godz. 8.30.
 4. W sobotę 27 maja wspólnota "Pokój i Radość" z Obornik Śląskich oraz wspólnota "Boża Rodzina" z Bagna zapraszają do Bagna do kościoła parafialnego na czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego. W planie spotkania jest nauczanie dla kobiet, konferencja o Duchu Świętym, uwielbienie i Msza Św. z Wigilii Zesłania Ducha Św. Rozpoczęcie o godz. 17.00. Zakończenie ok. północy.
 5. Przygotowujemy się do Rodzinnego Festynu Św. Antoniego. Osoby, które chciałyby przygotować i podarować na festyn ciasto, galaretki, ciastka lub inne wiktuały prosimy o zgłaszanie się do 26 maja w zakrystii po Mszy Św. lub kancelarii parafialnej.
 6. Sklepik parafialny jest dzisiaj czynny po Mszach św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. Możemy zakupić w nim pamiątki komunijne, ciekawe książki i dewocjonalia.
 7. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.