1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.
 2. Nabożeństwo majowe: w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W maju i czerwcu nie ma codziennych nabożeństw po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy także do codziennych tradycyjnych "majówek" przy krzyżach i kapliczkach na wioskach.
 3. Spotkania grup parafialnych o godz. 18.45:
 • w poniedziałek - salwatorianie świeccy,
 • we czwartek - grupa młodzieżowa,
 • w piątek - chór parafialny.
 1. W sobotę 13 maja rozpoczynamy tegoroczne czuwania fatimskie. Rozpoczęcie o godz. 17.30 nabożeństwem majowym. Później Msza Św. z homilią i procesją z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po procesji różaniec fatimski. Czuwanie zakończymy apelem fatimskim. Czuwanie poprowadzi ks. Robert Uflant, przełożony domu zakonnego salwatorianów w Trzebnicy.
 2. Za tydzień w niedzielę na Mszy Św. o godz. 12.30. będzie Rocznica I Komunii. Próba dzieci przed rocznicą we wtorek i czwartek o godz. 16.00.
 3. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie osoby, które chciałyby się zaangażować i pomóc w przeprowadzeniu Pikniku Św. Antoniego 11 czerwca z okazji naszego odpustu parafialnego. Każdy może pomóc. Każdy może dać coś z siebie. Zachęcamy do zaangażowania się. Spotkanie będzie w salce parafialnej.
 4. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca sklepik parafialny jest nieczynny.
 5. W najbliższą sobotę od godz. 10.00 na stadionie w Kuraszkowie odbędzie się charytatywny turniej piłkarski. O godz. 17.00 z koncertem wystąpi tam zespół Bałkanica. Całkowity dochód za imprezy przeznaczony jest na wsparcie leczenia Macieja Kurzepy, chorego na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe.
 6. W niedzielę 28 maja zapraszamy na doroczną Pielgrzymkę Mężczyzn do Piekar Śląskich. Koszt przejazdu 80 zł. Wyjazd o godz. 6.30 z parkingu przy sanktuarium. Powrót około godziny 17.00. Zapisy do 18 maja pod numerem telefonu zamieszczonym w ogłoszeniach w gablocie parafialnej (505 097 615).
 7. Za tydzień taca inwestycyjna.
 8. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.