1. Dzisiaj w Kościele Powszechnym przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego. Zapraszamy też na cotygodniowe spotkania naszego parafialnego Kręgu Biblijnego, gdzie możemy pogłębić znajomość Bożego Słowa i na nowo odczytać je w codzienności życia.
 2. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.45. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 3. Nabożeństwa każdego dnia na zakończenie Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - nabożeństwo do św. Jana Pawła II,
 • we wtorek - nabożeństwo do św. Antoniego Padewskiego,
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
 • we czwartek - nabożeństwo do św. Judy Tadeusza,
 • w piątek - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 1. Spotkania grup parafialnych w salce parafialnej o godz. 18.45:
 • w poniedziałek - Krąg Biblijny,
 • we środę - kandydaci do bierzmowania (grupa II),
 • we czwartek - grupa młodzieżowa.
 1. Dzisiaj gościmy w naszym domu zakonnym w ramach wizytacji generalnej Przełożonego Generalnego Salwatorianów z Rzymu - ks. Miltona Zontę SDS i Konsultora Generalnego - ks. Josepha Rodrigueza SDS. Czas wizytacji generalnej w naszej wspólnocie zakonnej polecamy życzliwej pamięci modlitewnej naszych parafian.
 2. Próby dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wg ustalonego porządku. Rocznica I Komunii będzie w naszym kościele w niedzielę 14 maja na Mszy Św. o godz. 12.30. Spotkanie rodziców dzieci z rocznicy Komunii będzie za tydzień - w niedzielę 30.04. - po Mszy Św. o godz. 12.30.
 3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 4. W niedzielę 14 maja Przemysław organizuje pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu oraz do sanktuarium MB Bolesnej w Licheniu. Cena 100 zł. od osoby. Zapisy przyjmuje i szczegółowych informacji nt pielgrzymki udziela ks. Przemysław (nr tel. 505 958 259). Liczba miejsc jest ograniczona.
 5. Po Mszach Św. o godz. 8.00; 11.00; 12.30 i 17.00 zapraszamy do sklepiku parafialnego. Można tam nabyć dewocjonalia, ciekawe książki oraz pamiątki z okazji I Komunii Św.

 

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i dobrego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół.