1. Zapraszamy do adoracji Najświętszego Sakramentu. Adoracja w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45 a w niedziele i święta od godz. 13.30 do godz. 16.00.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do św. Jana Pawła II;
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
 • we czwartek w godzinach 23.00-24.00 - Godzina Święta;
 • w piątek - Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 8.30 - dla dorosłych, o godz. 16.00 - dla dzieci i zaraz po Mszy św. wieczornej - dla młodzieży i dorosłych.
 • w niedzielę: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
 1. Spotkania grup parafialnych o godz. 18.45:
 • w poniedziałek – Krąg Biblijny;
 • we środę – kandydaci do bierzmowania – wszystkie grupy;
 • we czwartek – grupa młodzieżowa;
 • w piątek – chór parafialny;
 • w niedzielę o godz. 10.30 – scholka dziecięca.
 1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na każdej Mszy Św. poświęcimy palmy.
 2. Zapraszamy parafian do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która wyrusza z naszego kościoła w najbliższy piątek 31 marca po Mszy Św. o godzinie 18.00. W tym roku będą do wyboru dwie trasy. Wszystkich, którzy planują wziąć udział prosimy o zapisywanie się na stronie internetowejedk.org.pl. Na tej stronie są dostępne rozważania, mapy i opisy tras oraz przydatne informacje o tym, jak się przygotować na drogę.
 3. Trwają zapisy na naszą parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która odbędzie się w dniach 8-15 września. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej.
 4. Podobnie jak minionym roku, w Wielką Środę - 05.04. - o godz. 19.00, zapraszamy do udziału w Drodze Krzyżowej ulicami naszej parafii. W tym roku rozpoczniemy na parkingu na Zatorzu naprzeciw stacji PKP. Trasa będzie wiodła ulicami: Łokietka, Słowackiego, Jagiellończyka, Grunwaldzką, Włodkowica, Księcia Witolda.
 5. Zapraszamy do sklepiku parafialnego po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00. Można tam nabyć już paschałki i baranki wielkanocne „Caritas”, ręcznie malowane świece wielkanocne, książki na Wielki Post oraz kartki świąteczne.
 6. Trwa akcja "Wielkopostne porządki", która jest koordynowana przez Fundację Małych Stópek. Zbieramy datki na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla dzieci w Wierzbicach, który jest prowadzony przez siostry Józefitki. Fundusze zbieramy do puszki, która jest wystawiona w sklepiku parafialnym, a kiedy sklepik jest zamknięty to puszka jest w zakrystii. Zachęcamy do wsparcia sióstr i ich podopiecznych.
 7. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 8. Za tydzień w niedzielę - 2 kwietnia - we Wrocławiu odbędzie się Marsz pamięci św. Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie w gablocie parafialnej.
 9. Do skarbony z tyłu kościoła można złożyć ofiarę na remont dachu kościoła.
 10. Podobnie jak w minionym roku za tydzień - w Niedzielę Palmową - po każdej zapraszamy do naszej "sfery" na kiermasz domowych ciast i ozdób świątecznych. Fundusze zebrane w czasie kiermaszu będą przeznaczone na leczenie i rehabilitację Ingi i Milana Szymoniaków.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.