1. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele i święta adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30 a w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do Św. Jana Pawła II;
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
 • we czwartek w godzinach 23.00-24.00 - Godzina Święta;
 • w piątek - Droga Krzyżowa o godz. 9.00 dla dorosłych, o godz. 16.00 dla dzieci i zaraz po Mszy św. wieczornej dla młodzieży i dorosłych.
 • w niedzielę: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00.
 1. Spotkania grup parafialnych:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - krąg biblijny,
 • we czwartek o godz. 18.45 - spotkanie grupy młodzieżowej,
 • w piątek o 18.45 - próba chóru parafialnego, na którą zapraszamy także nowe osoby chętne do śpiewania.
 1. We środę przypada Środa Popielcowa. Rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. W tym dniu Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 8.30 i 18.00 a na wioskach o godz. 16.00. Przypominamy, że we Środę Popielcową obowiązuje post ścisły ilościowy i jakościowy. Tego dnia możemy zjeść tylko trzy posiłki, ale tylko jeden do syta. Przypominamy też, że Wielki Post jest czasem, w którym ludzie wierzący nie uczestniczą w zabawach i dyskotekach. Wzorem adwentu zachęcamy do zabrania zdrapki wielkopostnej, która może stać się dobrą pomocą w przeżywaniu Wielkiego Postu. Zdrapki są wyłożone z tyłu kościoła.
 2. W dniach 8-15 września organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej pod przewodnictwem ks. Ryszarda Kempiaka. Koszt od osoby to 4990 zł + 420 dolarów. Szczegółowe informacje na temat zgłoszeń u ks. proboszcza i na naszej stronie internetowej. Mamy ograniczoną liczbę miejsc. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.
 3. 27 lutego ksiądz proboszcz – za zgodą władz kościelnych - po raz kolejny udaje się z pomocą humanitarną do objętej wojną Ukrainy. Tym razem potrzeba zakupić specjalistyczny sprzęt medyczny do ratowania życia, środki medyczne i opatrunkowe, pakiety żywnościowe, konserwy mięsne, ogrzewacze chemiczne, turystyczne butle gazowe, generatory prądu i ciepłe śpiwory. Osoby, które chcą wesprzeć zakup tych rzeczy, będą mogły złożyć ofiarę do skarbony z tyłu kościoła dzisiaj, we Środę Popielcową i za tydzień w niedzielę.
 4. W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku pół godziny po wieczornej Mszy Świętej.
 5. Informujemy, że bierzmowanie w naszej parafii będzie 11 czerwca br. o godz. 12.30 podczas Mszy Św. odpustowej ku czci św. Antoniego Padewskiego. Szafarzem bierzmowania będzie ks. bp Jacek Kiciński CMF. W związku z tym za tydzień w niedzielę 26.02. po Mszy Św. o godz. 8.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.
 6. Po Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00, 12.30 i 17.00 zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego.
 7. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.