II NIEDZIELA ZWYKŁA - 15.01.2023r.

 1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W niedziele i święta adoracja od godz. 13.30 do godz. 16.30 a w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45.
 2. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • w poniedziałek - do bł. Franciszka Jordana;
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - nowenna do MB Nieustającej Pomocy;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
 • we czwartek w godzinach 23.00-24.00 - Godzina Święta;
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. Spotkania grup parafialnych:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny;
 • we środę o godz. 18.45 - spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa 3);
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej.
 1. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie rodzin. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie i wszelkie sugestie. W tym roku zaprosiło nas i odwiedziliśmy 587 rodzin. Zebrane ofiary przeznaczmy na dalsze inwestycje przy domu zakonnym i sanktuarium.
 2. W ubiegłym tygodniu na tacę inwestycyjną złożyli Państwo 8848 zł.
 3. W najbliższy czwartek przypada 2 rocznica śmierci ks. Jacka Wawrzyniaka. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 za zmarłego proboszcza.
 4. Sklepik parafialny do końca stycznia jest nieczynny.
 5. Po dwuletniej przerwie organizujemy Charytatywny Bal Karnawałowy, który odbędzie się 4 lutego. Koszt od osoby 175 zł. Szczegóły, gdzie kupić bilety są na plakacie w gablocie parafialnej i na stronie internetowej parafii. Zachęcamy do udziału i przypominamy, że jest ograniczona liczba miejsc.
 6. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury. Przypominamy, że od Nowego Roku Gość Niedzielny i Niedziela są w cenie 10 zł.
 7. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 12.30 będzie nam towarzyszył śpiewem dziecięcy zespół góralski z Rabki "Majeranki". Po Mszy Św. zespół wystąpi z koncertem kolęd. Po koncercie będzie można zakupić płyty zespołu. Serdecznie zapraszamy.
 8. Dom Rekolekcyjny "ToTu" w Bagnie w dniach 20-22 stycznia zaprasza na warsztaty komunikacyjne "Empatyczna komunikacja". Szczegóły oraz zapisy na stronie internetowej domu rekolekcyjnego: www.totu.sds.pl.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.