BOŻE NARODZENIE - 24.12.2022r.

 1. Bardzo dziękujemy za liczny udział w rekolekcjach adwentowych, w całonocnej adoracji Naśw. Sakramentu. Jesteśmy zbudowani Waszą wiarą i postawą. Dziękujemy także wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu wystroju naszego kościoła na święta, zwł. Nadleśnictwu Oborniki Śląskie za ofiarowane choinki i wykonane konstrukcji naszej szopki, ks. Maciejowi i młodzieży za przystrojenie kościoła, choinek i szopki oraz parafianom i sympatykom za ofiarowane dary stołu, przesyłane życzenia i wszelką życzliwość. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam dobroć, zaangażowanie i dyspozycyjność.
 2. Jutro II dzień Świąt Bożego Narodzenia. Msze Św. w naszym sanktuarium jak w każdą niedzielę.
 3. Przypominamy, że od 1 stycznia, czyli od następnej niedzieli Msza Św. w niedzielę i święta z godziny 8.30 zostaje na stałe przesunięta na godz. 8.00.
 4. Adoracja Najśw. Sakramentu w tygodniu od godz. 9.00 do godz. 17.45. Dzisiaj i jutro wystawienia Najśw. Sakramentu po Mszy Św. o godz. 12.30 nie będzie.
 5. Nabożeństwa w tygodniu po Mszy Św. wieczornej:
 • we wtorek - do św. Antoniego;
 • we środę - błogosławieństwo małych dzieci z okazji święta Młodzianków Męczenników;
 • we czwartek - do św. Judy Tadeusza;
 • we czwartek w godzinach 23.00-24.00 - Godzina Święta;
 • w piątek - do Miłosierdzia Bożego.
 1. W tym tygodniu nie będzie spotkań grup parafialnych.
 2. We środę w Święto Świętych Młodzianków Męczenników na Mszę Św. wieczorną zapraszamy rodziców z małymi dziećmi. Dzieciom udzielimy uroczystego błogosławieństwa.
 3. W sobotę zakończenie starego roku. Na zakończenie Mszy Św. będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.
 4. Kolędę rozpoczniemy 2 stycznia. Szczegółowy plan jest zamieszczony w gablocie parafialnej i na naszej parafialnej stronie internetowej. Rodziny, które nie zdążyły zgłosić się na kolędę w zaplanowanym terminie, mogą umówić się na kolędę dodatkową. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 5. Dzisiaj, jutro i za tydzień sklepik parafialny będzie nieс
 6. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.
 7. Akcja "Paczuszka dla Maluszka" trwa do 6 stycznia. Puszka do której można składać ofiary na ten cel znajduje się w zakrystii.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.