1. Dzisiaj o godz. 11.00 swoją Mszę Prymicyjną w naszym sanktuarium będzie sprawował ks. Paweł Janowski SDS, który odbywał u nas praktykę diakońską. Po każdej Mszy Św. ks. Paweł udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

 2. Zapraszamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.30.

 3. Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30 a w niedzielę o godz. 16.30. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy do udziału w procesji eucharystycznej codziennie w trakcie nabożeństwa czerwcowego. We czwartek 23.00 - 24.00 Godzina Święta w kościele.

 4. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej - Krąg Biblijny
 • we wtorek o 17.00 - próba chóru parafialnego,
 1. We czwartek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również zakończenie oktawy Bożego Ciała.

 2. W piątek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela - głównego patrona naszej archidiecezji.

 3. W minioną niedzielę na tacę inwestycyjną złożyli Państwo 8022 zł.

 4. Starosta Powiatu Trzebnickiego i Kustosz Sanktuarium Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy zapraszają na koncert charytatywny "Bo świat to my" w wykonaniu młodych artystów z Polski i Ukrainy. Koncert odbędzie się w trzebnickiej bazylice za tydzień w niedzielę o godz. 16.00. Całkowity dochód z koncertu przeznaczony jest na pomoc uchodźcom w Polsce.

 5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na ogólnopolskie spotkanie Rodziny Radia Maryja. Wyjazd 10 lipca o godz. 5.30 spod obu kościołów w Obornikach Śl. Koszt wyjazdu 60 zł. Zapisy w Parafii NSPJ u p. Rychter i u p. Garbacz.

 6. Sklepik parafialny dzisiaj jest czynny po Mszach Św. o godz. 8.30; 11.00; 12.30; 17.00. Można w nim nabyć nowe modlitewniki do św. Antoniego Padewskiego. Za symboliczną ofiarę można także nabyć ciekawe książki.

 7. W piątek ks. proboszcz udaje się na Ukrainę z kolejną misją humanitarną. Dzisiaj można złożyć jeszcze ofiarę do skarbony na zakup żywności, potrzebnych leków, środków opatrunkowych i sprzętu medycznego. Za okazaną życzliwość i wsparcie w imieniu wszystkich, do których dociera nasza pomoc na Ukrainie - dziękujemy.

 8. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.