1. Jutro w Krakowie rozpoczynają się obrady 34 Kapituły Prowincjalnej Polskiej Prowincji Salwatorianów, które potrwają do piątku. Kapituła prowincjalna jest spotkaniem delegatów salwatoriańskich wspólnot zakonnych należacych do Polskiej Prowincji Salwatorianów.  Spotykają się w celu zajęcia się ważnymi sprawami prowincji. Kapituła zbiera się raz na trzy lata. Wszystkich ojców kapitulnych oraz obrady Kapituły polecamy życzliwej pamięci modlitewnej naszych parafian.

 2. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 3. We wtorek o godz. 17.30 nowenna do św. Antoniego Padewskiego a we czwartek nabożeństwo do św. Judy Tadeusza.

 4. W poniedziałek będziemy obchodzić Święto ŚŚ. Cyryla i Metodego, patronów Europy.

 5. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • we środę o godz. 18.45 - kandydaci do bierzmowania - grupa I,
 • w piątek o godz. 19.00 - Grupa Synodalna,
 • w sobotę - zbiórka kandydatów i ministrantów,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - scholka dziecięca,
 • w niedzielę o godz. 18.00 - zespół młodzieżowy.
 1. Trwa nasza jubileuszowa sztafeta postu i modlitwy w intencji parafii i rodzin naszej parafii. Zachęcamy do podjęcia tego wyzwania.

 2. Zgodnie z decyzją Ojca Świętego Franciszka w naszym sanktuarium codziennie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować dla pożytku własnej duszy lub za dusze w czyśćcu cierpiące. Dekret Penitencjarii Apostolskiej w języku łacińskim i polskim oraz informacje nt. czym są odpusty i jak można je uzyskać zostały wydrukowane i są wyłożone na stolikach w tyłu kościoła.

 3. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Zachęcamy do lektury.

 4. Po Mszach Św. zapraszamy do naszego sklepiku sanktuaryjnego. Można w nim nabyć ciekawe książki, dewocjonalia i paramenty do Chrztu św.

 5. W kościele jest włączone ogrzewanie. BARDZO PROSIMY o zamykanie drzwi kościoła (zewnętrznych i wewnętrznych), żeby ciepło niepotrzebnie nie uciekało na zewnątrz.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.