1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. Msze Św. w tygodniu o godz. 7.00, 8.30 i o godz. 18.00.

 3. We wtorek o godz. 17.30 nowenna do św. Antoniego Padewskiego a we czwartek nabożeństwo do św. Judy Tadeusza.

 4. W sobotę będziemy obchodzić wspomnienie MB z Lourdes. Jest to również Światowy Dzień Chorych.

 5. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • z racji trwających ferii zimowych nie odbędą się pozostałe spotkania grup parafialnych.
 1. Trwa nasza jubileuszowa sztafeta postu i modlitwy w intencji parafii i rodzin naszej parafii. Zachęcamy do podjęcia tego wyzwania.

 2. Zgodnie z decyzją Ojca Świętego Franciszka codziennie do 23.10.2022 roku w naszym sanktuarium możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować dla pożytku własnej duszy lub za dusze w czyśćcu cierpiące.

 3. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej w tym najnowszy numer Naszej Parafii w cenie 3 zł. W całości poświęcony jest pamięci zmarłego przed rokiem ks. Jacka Wawrzyniaka.

 4. Z racji I niedzieli miesiąca w dniu dzisiejszym sklepik jest nieczynny.

 5. Na potrzeby zakonów kontemplacyjnych w naszej archidiecezji tydzień temu złożyli Państwo 1040 zł. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na ogrzewanie kościoła i dalsze inwestycje.

 6. W kościele jest włączone ogrzewanie. BARDZO PROSIMY o zamykanie drzwi kościoła (zewnętrznych i wewnętrznych), żeby ciepło niepotrzebnie nie uciekało na zewnątrz.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.