1. Zachęcamy do nawiedzenia i adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym sanktuarium. W tygodniu adoracja codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. Msze Św. w tygodniu o godz. 7.00, 8.30 i o godz. 18.00.

 3. We wtorek o godz. 17.30 nowenna do św. Antoniego Padewskiego a we czwartek nabożeństwo do św. Judy Tadeusza.

 4. W najbliższą środę przypada 1 rocznica śmierci śp. ks. Jacka Wawrzyniaka. Z tej okazji zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 za zmarłego proboszcza a po Mszy Św. na wspólną modlitwę przy grobie śp. ks. Jacka na obornickim cmentarzu.

 5. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny parafian. Bardzo dziękujemy rodzinom, które nas zaprosiły, za wspólną modlitwę, okazane życzliwość i otwartość, rozmowę oraz sugestie. W sumie odwiedziliśmy 523 rodziny. Zebrane ofiary w kwocie 27 120 zł przeznaczamy na dalsze inwestycje przy naszym sanktuarium.

 6. W miniony piątek odbyło się organizacyjne spotkanie synodalne. Spotkanie robocze grupy synodalnej odbędzie się w najbliższy piątek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii. Zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniach synodalnych i współtworzenia kolejnych grup synodalnych.

 7. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek o godz. 18.45 - Krąg Biblijny,
 • we środę o godz. 18.45 - kandydaci do bierzmowania - grupa II,
 • we czwartek o godz. 18.45 - grupa młodzieżowa,
 • w piątek o godz. 18.45 - grupa synodalna,
 • w sobotę o godz. 10.00 - zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej,
 • w niedzielę o godz. 18.00 - próba zespołu młodzieżowego.
 • do odwołania zawieszone są próby chóru parafialnego.
 1. Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałek, środę i piątek o godzinach 16.00-17.30 a we wtorek i czwartek w godzinach 9.00-10.00.

 2. Trwa nasza jubileuszowa sztafeta postu i modlitwy w intencji parafii i rodzin naszej parafii. Zachęcamy do podjęcia tego wyzwania.

 3. Zgodnie z decyzją Ojca Świętego Franciszka codziennie do 23.10.2022 roku w naszym sanktuarium możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Możemy go ofiarować dla pożytku własnej duszy lub za dusze w czyśćcu cierpiące.

 4. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Życzymy owocnej lektury!

 5. Po Mszach Św. zapraszamy do naszego sklepiku sanktuaryjnego. Można tam nabyć gromnice, ciekawe książki, dewocjonalia oraz paramenty do Chrztu Św.

 6. W kościele jest włączone ogrzewanie. BARDZO PROSIMY o zamykanie drzwi kościoła (zewnętrznych i wewnętrznych), żeby ciepło niepotrzebnie nie uciekało na zewnątrz.

 7. W związku z aktualną sytuacją epidemiczną przypominamy zasłanianiu nosa i ust w pomieszczeniach zamkniętych - w tym także w kościele.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.