1. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. w kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
 • w poniedziałek - św. Wincentego a Paulo,
 • we wtorek - św. Wacława,
 • we środę - święto Świętych Archaniołów Gabriela, Michała i Rafała,
 • we czwartek - św. Hieronima,
 • w piątek - św. Teresę od Dzieciątka Jezus,
 • w sobotę - Świętych Aniołów Stróżów.
 1. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek na Mszy Św. o godz. 18.00 zmiana bilecików Straży Honorowej NSPJ. W I sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej. Odwiedziny chorych i starszych parafian po wcześniejszym umówieniu z duszpasterzami.

 2. Za tydzień w I niedzielę miesiąca o godz. 8.30 Msza Św. w intencji Kół Żywego Różańca i ich Rodzin. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.

 3. Od 1 października zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: w tygodniu o godz. 17.20 a w niedzielę o godz. 16.20.

 4. 16 października (w sobotę) organizujemy pieszą pielgrzymkę do grobu Św. Jadwigi w Trzebnicy. Podobnie jak minionych latach będzie możliwość powrotu autokarem.

 5. We wtorek o godz. 18.30 w kościele będzie spotkanie rodziców młodzieży, która 4 października przystąpi do sakramentu bierzmowania. Bardzo prosimy o obecność na tym spotkaniu.

 6. Ze względu na urlopy współbraci Mszę Św. jubileuszowo-imieninową w intencji ks. Stanisława oraz imieninową w intencji ks. Rafała Masarczyka i ks. Rafała Chwałkowskiego odprawimy 10 października o godz. 17.00.

 7. Spotkania grup parafialnych w salce na plebanii:
 • w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej - Krąg Biblijny,
 • we wtorek o godz. 18.45 - próba scholi młodzieżowej,
 • we czwartek o godz. 18.45 - spotkanie młodzieży,
 • w sobotę o godz. 10.00 - zbiórka lektorów, ministrantów i kandydatów,
 • w niedzielę o godz. 10.30 - próba scholki dziecięcej i potem śpiew podczas Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.30.
 1. Za tydzień w niedzielę na Mszę Św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii św. oraz ich Rodziców. Po Mszy Św. będzie spotkanie organizacyjne dotyczące przyszłorocznej komunii.

 2. Po Mszy Św. zapraszamy do naszego sklepiku sanktuaryjnego. Możemy tam zakupić bardzo ciekawe książki, obrazy, ikony oraz dewocjonalia.

 3. Są już dostępne nowe numery prasy katolickiej. Ukazał się też nowy numer "Naszej Parafii". Znajdziemy w nim między innymi program obchodów roku jubileuszowego, przestawienie się nowych kapłanów, świadectwa młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, relacje z wyjazdów i kilka słów od siostry Magdaleny Liszki. Jest tam także kronika parafialna i archiwalne zdjęcia kościoła NSPJ, który w tym roku świętuje 120-lecie powstania. Koszt 2,50 zł. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.