1. Zachęcamy do nawiedzenia i Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszym Sanktuarium. Adoracja Najświętszego Sakramentu w tygodniu codziennie od godz. 9.00 do godz. 17.45.

 2. W środę przypada Święto Narodzenia NMP w tradycji polskiej znane także jako Święto MB Siewnej. W tym dniu po Mszach Św. poświęcimy ziarno i nasiona pod nowe zasiewy. Jest to także 103 rocznica śmierci Założyciela Salwatorianów - bł. Franciszka Jordana. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 nasza wspólnota zakonna odnowi śluby zakonne. Polecamy nasze zgromadzenie zakonne życzliwej pamięci naszych Parafian.

 3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.

 4. Próba scholi młodzieżowej we wtorki o godz. 18.45 w salce na plebanii.

 5. Spotkanie młodzieży w czwartek o godz. 18.45 w salce na plebanii.

 6. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii.

 7. Próba scholki dziecięcej w niedzielę o godz. 10.30 w salce na plebanii i potem śpiew podczas Mszy Św. dziecięcej o godz. 12.30.

 8. Za tydzień w niedzielę taca inwestycyjna.

 9. Mężczyźni Św. Józefa zapraszają do udziału w piątym Męskim Oblężeniu Jasnej Góry w dniu 18 września. Wydarzenie poprzedzone będzie warsztatami on-line trwającymi od niedzieli 12 września do piątku 17 września, codziennie w godzinach od 20.00 do 21.00. Zapraszamy mężczyzn do salki na plebanię na wspólne oglądanie, udział w warsztatach i dyskusję. Organizowany jest też autokarowy wyjazd mężczyzn na Męskie Oblężenie Jasnej Góry. Koszt ok. 60 zł/os. Zapisy u p. Ryszarda Adamusa (tel. 505 097 615).

 10. Codziennie w tygodniu w naszym kościele są odprawiane Msze Św. Gregoriańskie za śp. ks. Jacka Wawrzyniaka SDS. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za zmarłego proboszcza.

 11. W kościele NSPJ w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, po wakacyjnej przerwie, rozpoczynają się spotkania Wspólnoty “Pokój i Radość”. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją relację z Bogiem i chcą rozwijać życie duchowe.

 12. Są już dostępne nowe numery tygodników: Gość Niedzielny, Idziemy i Niedziela. Jest także nowy numer Nowego Życia, Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci oraz nowy bezpłatny numer Dobrych Nowin poświęcony beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego. Zachęcamy do lektury.

Solenizantom i jubilatom obchodzącym swoje uroczystości w rozpoczynającym się tygodniu składamy życzenia obfitości Bożych łask i wszelkiej pomyślności. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.